Ogromne składowisko kiosków Ruchu! „Cmentarzysko kiosków”

składowisko kiosków

Ogromne składowisko kiosków Ruchu! Media donoszą o istnym „cmentarzysku kiosków”, które znajduje się nieopodal Warszawy. Do miejsca o którym głośno zrobiło się w sieci, wyruszyli dziennikarze portalu warszawa.naszemiasto.pl. Okazało się, że rzeczywiście we wskazanej lokalizacji, znajdują się dziesiątki opuszczonych kiosków. Wszystko zostało sfotografowane i robi furorę w sieci.

Ogromne składowisko kiosków Ruchu

Opuszczone miasta, opuszczone maszyny, a także opuszczone… kioski. Internauci uwielbiają tego typu odkrycia. Przeważnie mrożą one krew w żyłach, są widokiem niecodziennym, budzą ciekawość. O bardzo ciekawym miejscu głośno zrobiło się właśnie w ostatnim czasie. Internauci zlokalizowali bowiem ogromne składowisko kiosków Ruchu. Momentalnie miejsce to zostało ochrzczone mianem „cmentarzyska kiosków”.

Cmentarzysko kiosków robi ogromne wrażenie

Cmentarzysko kiosków budzi emocje i robi ogromne wrażenie. Wszystko przez to, że są one znaczącym elementem kultury, a stały w niemal każdym mieście w wielu miejscach. To w nich kupowało się gazety, papierosy, krzyżówki, gumy i artykuły podręczne. W pewnym momencie zaczęły jednak coraz bardziej znikać z ulic polskich miast.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z CMENTARZYSKA MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ!

Okazało się, że jest miejsce, w którym składuje się kioski. W sieci podaje się, że trafiają tam kioski z Łodzi i jej okolic. Wszystko natomiast znajduje się w gminie Brzeziny na terenie województwa łódzkiego. Aby to udokumentować, wyruszyli tam dziennikarze portalu warszawa.naszemiasto.pl. Sfotografowali oni naprawdę niecodzienne, ciekawe widoki.

składowisko kiosków

Miejsce budzi ogromną ciekawość, w ostatnich dniach wybrali się do niego też pewni youtuberzy. Ich film nagrany na cmentarzysku kiosków można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęć: warszawa.naszemiasto.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.