Chłopaky to zespół muzyczny o którym będzie głośno? [SKŁAD]

Jak głoszą słowa piosenki, śpiewać każdy może. Tego zdania jest również grupa chłopaków z Białegostoku, która do tej pory zajmowała się czymś zupełnie innym. Postanowili oni spróbować swoich sił na polskim rynku muzycznym, a jak im to wychodzi? Oceńcie sami! Zaznaczamy, że Chłopaky to zespół muzyczny, który już ma wielu fanów!

Chłopaky – kto to?

Trzech znajomych z parkietów tanecznych, którzy tworzą znaną w Polsce i nie tylko, grupę Fair Play Crew. Występowali w programach telewizyjnych o tematyce związanej z ich pasją, a później wcielali się nawet w prowadzących i jurorów. W taki oto sposób dali poznać się widowni i zdobyli jej sympatię. Był to odpowiedni moment, aby spróbować swoich sił na nowym gruncie.

 

Chłopaky skład

Do zespołu należy Rafał Kamiński, znany jako ,,Roofi’’, którego poznaliśmy w pierwszej z edycji You Can Dance. Doszedł tam do finału, a ostatecznie zajął drugie miejsce. Następnie Karol „Niecik” Niecikowski, również uczestnik programu, a później prowadzący show World of Dance. Ostatnim członkiem grupy jest Błażej „Bzyga” Górski. Wszyscy znają się od kilkunastu lat, ponieważ występują w jednej grupie tanecznej. Co ciekawe za produkcję i oprawę muzyczną odpowiedzialny jest Sir Mich, który współpracuje z takim sławami jak Tede, czy Marika.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ★ CHŁOPΛK¥ ★ (@chlopaky_)

Chłopaky piosenki

Największe hity, które skradły serca słuchaczy to niewątpliwie Benger, utwór w którym gościnnie występuje Ola Ciupa oraz Mała Czarna. Oprócz tego zespół wydał piosenki Siup, Martini szorty bikini i Tak to robi. Trzeba przyznać, że muzyka wpada w ucho i przyjemnie jej się słucha mimo, że na pozór tekst jest o banalnych rzeczach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ★ CHŁOPΛK¥ ★ (@chlopaky_)

Chłopaky Instagram

Chłopaky to zespół muzyczny, który posiada swoje konto na Instagramie. Znajdziecie je pod nazwą @chlopaky_. Jednakże, jak na razie obserwuje ich zaledwie niespełna 3 tysiące użytkowników. Niewątpliwie jeśli chcecie być na bieżąco z ich kawałkami powinniście tam zerkać. Na ich profilu nie brakuje zdjęć z teledysków, a także ich powstawania. Czy uda im się zdobyć większą sławę?