Ogromna wtopa policji. Policjantka-kot na konferencji

ogromna wtopa

Ogromna wtopa policji podczas konferencji prasowej. W Kanadzie zwołano specjalną konferencję prasową w związku z brutalnym mordem dwójki młodych osób, które zwiedzały tamten kraj. Wszystko było transmitowane w sieci za pomocą telefonu – a to okazało się kluczem nieszczęśliwych z perspektywy stróżów prawa zdarzeń. A to dlatego, że policjantka która prowadziła konferencję, zamieniła się w… kota.

Ogromna wtopa policji

Kanadyjska policja zwołała specjalną konferencję prasową. Podczas jej trwania, funkcjonariusze mieli przekazać istotne szczegóły śledztwa w sprawie zamordowania dwójki młodych ludzi przy Alaska Highway. W sieci pojawiły się pogłoski, iż może grasować tam seryjny morderca. Nie dziwi zatem, że wiele osób oczekiwało wystąpienia służb. Okazało się jednak, że zostało one ubarwione w dość ciekawy sposób. Co warte podkreślenia, nie było to działanie celowe, a zwyczajny przypadek. Z pewnością mogło to jednak wpłynąć na zaburzenie powagi całej sytuacji, a sprawa była przecież poważna.

Policjantka w postaci kota

Z pewnością niemal każdy zna filtry, jakie można nakładać na poszczególne osoby w aplikacjach na smartfonach. Dzięki nim ludzie mogą się postarzeć, odmłodzić, zmienić w zabawne przedmioty a w końcu także w zwierzęta. Właśnie ostatni z tych filtrów okrasił postać funkcjonariuszki prowadzącej konferencję, która była transmitowana na żywo za pomocą Facebooka.

Mimo iż poruszano tam szczegóły zbrodni, niektórym mogło być trudno o zachowanie powagi. Wszystko ze względu właśnie na filtr kota, który towarzyszył policjantce. Efekty wpadki można zobaczyć poniżej.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.