Odrażający przypadek u fryzjerki. To wypełzło z włosów dziewczynki [WIDEO]

odrażający przypadek u fryzjerki

Odrażający przypadek u fryzjerki. To wypełzło z włosów dziewczynki! Światowe media rozpisują się o 21-letniej Rachel Maroun. Młoda kobieta pochodząca z Australii stała się ostatnio słynna. Wszystko za sprawą pewnego nagrania. Rachel specjalizuje się w pomaganiu klientom, którzy zmagają się z wszami. Przypadek, z jakim przyszło jej się mierzyć ostatnio, przeszedł jednak wszelkie oczekiwania specjalistki. Fryzjerka wszystko postanowiła nagrać i podzielić się ze światem niebywałym odkryciem. Poniżej możecie zobaczyć, co wypełzło z włosów jej młodej klientki.

Odrażający przypadek u fryzjerki. To wypełzło z włosów dziewczynki! [WIDEO]

Nieprawdopodobne nagranie właśnie podbija sieć. Jak się okazuje, wszystko działo się u pewnej młodej fryzjerki, która specjalizuje się w pomaganiu klientom zmagającym się z wszami. Mimo zaledwie 21-lat, Rachel Maroun jest już dość doświadczona w swoim zawodzie. Jednakże, z czymś takim nigdy wcześniej się nie mierzyła. Do Rachel zgłosiła się rodzina pewnej 13-latki, która od dłuższego czasu bezskutecznie walczyła z wszawicą. Skala problemu okazała się jednak szokująca.

Jak czytamy w portalu o2.pl:

Wszy było więcej niż kosmyków włosów.

Okazało się, że nastolatka z problemem zmagała się już bardzo długo, jednak nic nie przynosiło skutku. Przy okazji sama zwlekała z odwiedzinami specjalisty, gdyż zwyczajnie wstydziła się swojej dolegliwości. Rachel Maroun była w istnym szoku. Wszy dosłownie „wylewały się” z włosów 13-latki.

ZOBACZ TAKŻE: OPONY ZIMOWE OBOWIĄZKOWE OD 1 LISTOPADA?! TO NIE ŻART! ZA ICH BRAK GROZI BARDZO WYSOKI MANDAT

Nagranie stało się hitem – wszy dosłownie „zalały” głowę nastolatki

Fryzjerka była tak oszołomiona zastanym widokiem, że wszystko postanowiła nagrać i opublikować na swoim Tik-Toku. Ostrzegamy jednak, ze naprawdę jest to widok dla osób o mocnych nerwach. We włosach 13-latki dosłownie roiło się od intruzów. Wystarczyło lekko odgarnąć kosymi włosów, aby oczom ukazał się nieprawdopodobny widok.

Wszy znajdowały się nie tylko we włosach, ale także na karku i ubraniach nastolatki. Najważniejsze jest jednak to, że dziewczynce udało się pomóc. Do tego potrzebne były jednak aż 3 wizyty u młodej specjalistki. Całość pracy nad doprowadzeniem włosów klientki do normalnego stanu, trwała aż 8 godzin. Efekt okazał się jednak naprawdę zadowalający.

Poniżej można zobaczyć, jak trudne zadanie czekało 21-letnią specjalistkę (źródło: TikTok, o2.pl):

@trashywashyyThis audio is so necessary ##licetok ##headlice

♬ Follow dxstwrld for a cookie – IG: @itsjakewoodd 💎

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.