„Oczy diabła” – Szokujący dokument Patryka Vegi już w sieci! Tylko dla osób o mocnych nerwach!

„Oczy diabła”

„Oczy diabła”, czyli najnowszy dokument Patryka Vegi dostępny jest już w sieci. Dzieło kontrowersyjnego reżysera pokazuje szokujące sceny handlu dziećmi na czarnym rynku. Co ciekawsze, Vega udostępnił cały dokument i trzeba przyznać, że jest to dużym zaskoczeniem. Zobaczcie!

Patryk Vega, a tak naprawdę Patryk Krzemieniecki jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w Polsce. Jego filmy od zawsze wzbudzają skrajne emocje wśród widzów. Można go kochać lub nienawidzić, jednak na pewno nie można mu odmówić tego, że w swoich produkcjach nie raz porusza tematy, które do tej pory są tematami tabu.

Zobaczcie również: Lamborghini Patryka Vegi w rękach skarbówki! Dlaczego zostało skonfiskowane?

2 lutego nieoczekiwanie w sieci pojawił się najnowszy dokument Vegi pod tajemniczym tytułem „Oczy diabła”. Produkcja jest szokująca, temat bardzo drażliwy i zarazem bardzo poważny. Bez wątpienia ciężko po jego oglądnięciu pozbierać myśli.

„Oczy diabła” – Szokujący dokument Patryka Vegi już w sieci!

Na temat tego dokumentu Patryka Vegi było już głośno w listopadzie 2020 roku, kiedy do sieci trafił jego zwiastun. Teraz na oficjalnym profilu reżysera w mediach społecznościowych, jak i w serwisie YouTube, możemy zobaczyć pełnometrażowy dokument opowiadający w najmniejszych szczegółach o handlu dziećmi w celach erotycznych. Film trwa 1 godzinę i 27 minut. Usłyszymy w nim rozmowy zarówno z osobami zajmującymi się tą przestępczą procedurą, jak i rodzicami, którzy decydują się na desperacki krok oddania swoich dzieci.

Bez wątpienia celem reżysera było uświadomienie społeczeństwa, że takie okrutne praktyki nadal są na porządku dziennym. Patryk Vega tym samy wezwał również Unię Europejską do podjęcia odpowiednich działań w tej sprawie. Nie da się ukryć, że produkcja szokuje, zaskakuje i pokazuje najciemniejsze ludzkie strony. Komentarze pod filmem mówią same za siebie, a my przytaczamy tylko kilka z nich:

Nie dam rady obejrzeć 😥, to jest przerażające

Film dla ludzi o mocnych nerwach

Temat jest mocny i ciężki, większość ludzi woli nie wiedzieć i udawać, że takie rzeczy nie mają miejsca. Film jest bardzo „ostrożny”, to tylko kropla w morzu.

Cały film zobaczycie TUTAJ!

Źródło: gry-online.pl, Facebook, Instagram.