Obrzydliwe odkrycie! Kobieta nie mogła przekroić mięsa – okazało się, że to…

Obrzydliwe odkrycie

Do nieprawdopodobnych wydarzeń doszło na Filipinach. Kobieta zamówiła dla swojego synka kurczaka w panierce, jednak nie mogła go przekroić. Dopiero po czasie zorientowała się, że to… niebieski ręcznik! Co więcej, materiał ułożono w kształt, który rzeczywiście wyglądał jak mięso. Obrzydliwe odkrycie zszokowało internautów. 

Obrzydliwe odkrycie

Nie od dziś wiadomo, że fast foody niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Przyczyniają się do cukrzycy, miażdżycy jak i otyłości, jednak mimo wszystko tego typu jedzenie jest niezwykle popularne. Lekarze wciąż apelują i przestrzegają przed niezdrowym jedzeniem, wspominając m.in. o ich składzie. Zawartość zamówionego przez Alique Perez jedzenia przekracza jednak wszelkie wyobrażenia.

ZOBACZ TAKŻE: TA STRASZNA WIZJA JACKOWSKIEGO SPRAWDZIŁA SIĘ W 100%. DRAMATYCZNE WYZNANIE

Alique pewnego dnia zamówiła jedzenie, w tym m.in. kurczaka w panierce, który miał zjeść jej syn. Kobieta postanowiła pomóc dziecku i próbowała przekroić mięso na mniejsze kawałki. Nieoczekiwanie nóż nie chciał wbić się w jedzenie. Dopiero kiedy odpadła panierka okazało się, że w środku jest… niebieski ręcznik. Obrzydliwe odkrycie zszokowało kobietę, która postanowiła podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych. Ponadto z relacji Alique wynika, że ręcznik był zwinięty w kształt przypominający kurczaka, dlatego zanim wbiła w niego nóż nie zorientowała się, iż nie jest to zamówione przez nią jedzenie. Zobaczcie, jak wyglądał „kurczak w panierce”:

obrzydliwe odkrycie

To jednak nie koniec tej oburzającej historii. Kobieta nie tylko podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych, ale także natychmiastowo skontaktowała się z restauracją, któa jest odpowiedzialna za przygotowanie potrawy. Warto dodać, że Alique Perez zamówiła danie z sieci restauracji o nazwie Jollibee Foods Corp. Po aferze związanej z panierowanym ręcznikiem firma postanowiła zamknąć punkt, w którym doszło do „pomyłki”. Właściciele nie kryją swojej złości i zdziwienia, dlatego postanowiono wszcząć dochodzenie w sprawie, celem ustalenia sprawcy.

 

źródło: facebook.com, kobieta.onet.pl, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.