O tej godzinie PZPN zaprezentuje nowego trenera reprezentacji. Szok, to jednak nie Bento?

polski zawodnik kończy karierę

O tej godzinie PZPN zaprezentuje nowego trenera reprezentacji Polski! O konkretny uzupełniono niedawne informacje dotyczące prezentacji nowego selekcjonera biało-czerwonych. Początkowo podawano jedynie dzień, kiedy to nastąpi. Teraz do wiadomości publicznej dodano również konkretną godzinę, o której rozpocznie się wyczekiwana przez kibiców i dziennikarzy konferencja prasowa. Co jednak najważniejsze, ostatnie doniesienia mówią o tym, że trenerem jednak nie będzie namaszczony do tej roli przez media Paulo Bento.

O tej godzinie PZPN zaprezentuje nowego trenera reprezentacji. Szok, to jednak nie Bento?

Wszyscy kibice piłkarskiej reprezentacji Polski od pewnego czasu żyją wyborem nowego selekcjonera biało-czerwonej drużyny narodowej. Cezary Kulesza nie zdradza zbyt wiele na ten temat. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej miał odbyć wiele rozmów z potencjalnymi kandydatami do objęcia tej posady, jednak do mediów nie przedostało się zbyt wiele konkretów. W zeszłym tygodniu wyciekła jednak informacja, że nowym selekcjonerem zostanie Paulo Bento. Portugalczyk miał spełniać wszelkie wymogi PZPN do przejęcia tej roli. Niedługo później ogłoszono, kiedy odbędzie się konferencja prasowa z przedstawieniem nowego szkoleniowca. Zaplanowano ją na wtorek 24 stycznia. Teraz wszystko uzupełniono o konkretną godzinę, kiedy poznamy sternika kadry. Wydarzenie zacznie się o godzinie 13:00 na PGE Narodowym.

ZOBACZ TAKŻE: Pierdnął na policjanta podczas kontroli osobistej. Jaką dostał karę?

Wielkie zamieszanie. Jednak nie Paulo Bento? Sensacyjne doniesienia na ostatniej prostej przed ogłoszeniem nowego selekcjonera

Do tej pory niemal wszyscy byli pewni, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie Paulo Bento. Media zdążyły już namaścić Portugalczyka na następcę Czesława Michniewicza – i to mimo tego, że wszystkiemu zaprzeczał prezes PZPN, Cezary Kulesza. Teraz pojawiły się kolejne sensacyjne doniesienia. Mianowicie, w serwisie meczyki.pl zdementowano, jakby Bento wybierał się w najbliższym czasie do Polski. Informacje te uzyskał znany dziennikarz Fabrizio Romano po kontakcie z agentem portugalskiego szkoleniowca.

Jeszcze wcześniej na rewelacje związane z Paulo Bento, Cezary Kulesza odpowiadał wprost:

Nie potwierdzam tych doniesień. W ogóle nie wiem, skąd się biorą takie newsy. Ich efekt jest tylko taki, że teraz wszyscy do mnie dzwonią.

Informacje o tym, że negocjacje z Paulo Bento się nie powiodły, opublikował także Przegląd Sportowy. Na Twitterze czytamy:

Sytuacja robi się zatem bardzo ciekawa. Już lada moment odbędzie się konferencja prasowa z nowym selekcjonerem, a jego nazwisko prawdopodobnie nadal nie jest potwierdzone i w 100% znane polskim mediom. Czy Cezary Kulesza zaskoczy? O wszystkim przekonamy się już jutro o godzinie 13:00.

źródło: RMF24.pl, Przegląd Sportowy, meczyki.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.