Nożownik na komendzie w Rybniku! Ranna recepcjonistka

nożownik na komendzie

Bardzo niepokojące wieści napływają z województwa śląskiego – nożownik na komendzie w Rybniku! Wszystko działo się dziś w godzinach porannych. Napastnik jest już w rękach policji. Nie znane są jak na razie motywy jego działania. Zaatakował przebywającą na komendzie recepcjonistkę. Kobieta wylądowała w szpitalu, ale jej stan jest stabilny.

Nożownik na komendzie w Rybniku! Zraniona kobieta w szpitalu

Czy gdziekolwiek możemy czuć się bezpiecznie? Takie pytania pojawiają się po dzisiejszym ataku nożownika na komendzie policji w Rybniku. Do budynku wtargnął agresywny, 63-letni mężczyzna na co dzień zamieszkujący właśnie Rybnik. Wymachiwał młotkiem i właśnie nim chciał skrzywdzić upatrzoną przez siebie ofiarę, jaką okazała się być recepcjonistka. Gdy kobieta zaczęła uciekać, napastnik wyjął nóż. Właśnie nim zranił pracującą tam osobę, a uderzenie wymierzył w okolice klatki piersiowej.

ZOBACZ TAKŻE: ANTYSZCZEPIONKOWIEC PROWADZIŁ NIELEGALNE BADANIA 

Nieznane motywy działania, napastnik w rękach polcji

Zaatakowaną kobietę odwieziono do szpitala. Na szczęście jej stan jest stabilny. Napastnika schwytał natomiast zastępca oficera dyżurnego, który sprawnie obezwładnił nożownika. Na ten moment nie wiadomo jednak dlaczego dopuścił się tak brutalnego ataku. Co ciekawe, nigdy wcześniej go nie notowano – nie miał żadnych problemów z prawem.

Portal rmf24.pl donosi, że kobieta którą zaatakował nożownik, w żaden sposób nie jest z nim powiązana. Wszystko wskazuje zatem na losowo wybraną ofiarę. Funkcjonariusze są w posiadaniu noża, którym napastnik ranił kobietę.

źródło zdjęcia: legnica24.info (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.