Nowy model Tesli. Całkowicie zrezygnowano ze skórzanego wnętrza

Nowy model Tesli to z pewnością jeszcze bardziej ekologiczne rozwiązanie, gdyż producenci całkowicie zrezygnowali z użycia naturalnej skóry. Ucieszy to obrońców praw zwierząt, a my jak najbardziej szanujemy takie rozwiązania. Metodą wielu prób, udało się stworzyć wnętrze, które zadowoli niejednego klienta, przy okazji będące przyjazne dla środowiska! 

Nowy model Tesli

Tesla to samochód innowacyjny oraz przede wszystkim nowoczesny. W pełni elektryczny, dzięki czemu góruje nad innymi markami. Dodatkowo, idealnie sprawdza się dla rodziny, gdyż jego wygląd przypomina klasyczne auto, bez większych udziwnień. Oczywiście dochodzi do tego fakt, iż jest po prostu praktyczne. Pojawiła się teraz Tesla 3. Co ciekawe, jej wnętrze to prawdziwe zaskoczenie.

Nowe wnętrze modelu 3

Ta wiadomość będzie bardzo pozytywna dla osób, które angażują się w obronę praw zwierząt. Chodzi o fakt, iż producenci zrezygnowali z użycia naturalnej skóry, ratując krowy. To z pewnością ruch, które zostanie uszanowany a marka na tym też zyska. Tesla oraz PETA współpracują od lat i łącząc siły, próbowali stworzyć idealne wnętrze, które zresztą prezentuje się następująco. Organizacja liczy również na rezygnacje z naturalnej skóry w wersjach premium.

 Elon Musk dokonał próby stworzenia tego wnętrza i bądźmy szczerzy, wygląda to zdumiewająco! Poniżej możecie zobaczyć spot reklamowy, odnoszący się do uratowania życia żywym stworzeniom, rezygnując z naturalnego materiału.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Model 3 interior is now 100% leather-free 🐄

Post udostępniony przez Tesla (@teslamotors)

Czy użyty materiał się sprawdzi? Na to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż musi minąć trochę czasu. Jesteśmy ciekawi czy jest on wytrzymały i czy odporny chociażby na podgrzewanie, które nie powinno go uszkodzić – jak mówią producenci.

To innowacyjne rozwiązanie robi wrażenie i z pewnością może stać się przykładem dla innych marek!

źródło zdjęcia: tesla.com

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.