Nowy horror z klaunem. Ludzie w kinach mdleją i wymiotują. Będzie w Polsce

nowy horror z klaunem

Nowy horror z klaunem już teraz podbija sieć. Wszystko po pierwszych zagranicznych seansach, na których – jak relacjonują internauci – ludzie dosłownie mdleją i wymiotują. Wszystko przez sceny zawarte w filmie grozy. „Terrifier 2” już niebawem będzie można zobaczyć w Polsce. Co sprawia, że horror jest aż tak mocno odbierany przez widownię? Jakich scen można się tam spodziewać? W internecie już teraz pojawiają się ostrzeżenia dla potencjalnych widzów produkcji. Szczegóły poniżej.

Nowy horror z klaunem. Ludzie w kinach mdleją i wymiotują. Puszczą go w Polsce!

O filmie „Terrifier 2” jest w ostatnich dniach naprawdę bardzo głośno. To nowy horror z tego roku. Jak twierdzą osoby, które miały okazję go zobaczyć – jest on naprawdę mocny, obfituje w brutalne sceny i budzi niekłamaną grozę. Jego najlepszą reklamą niech będzie fakt, że podczas seansów ludzie dosłownie mdleją i wymiotują. „Terrifier 2” opowiada o złowrogim klaunie, który w opinii widzów jest o wiele bardziej przerażający i bezwzględny od Pennywise’a z hitu „It”.

Spidersweb.pl podaje, że film jak na razie trafił na wielkie ekrany w ograniczonej dystrybucji. Ten sam portal zwraca uwagę na fakt, że mocne opinie krytyków na temat brutalności pokazanej w filmie, potwierdzają widzowie oraz ich reakcje na wyświetlane materiały. Na Twitterze można spotkać się z następującymi opiniami:

Właśnie oglądałem „Terrifier 2”. […] Gość za mną zemdlał i uderzył w moje krzesło, a inny typ wyszedł, bo nie czuł się za dobrze i usłyszałem, jak wymiotuje głośno i obficie w toalecie. „Terrifier 2” jest tak brutalny, że zwymiotowałem do swojego popcornu. Mój kolega zemdlał i wezwano pogotowie. Gorąco polecam.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Stuhr opublikował oświadczenie swojego ojca w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu

W sieci pojawiło się oficjalne ostrzeżenie przed seansem. Gdzie obejrzeć film w Polsce?

Internauci w sieci mogą natrafić na ostrzeżenie przed seansem horroru. Co ciekawe, stworzył je sam producent wykonawczy „Terrifier 2”. To jeszcze bardziej działa na wyobraźnie i z pewnością sprawi, że więcej osób zechce obejrzeć film.

Wielu miłośników horrorów w Polsce zastanawia się, czy film trafi do tutejszych kin. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że będzie można zobaczyć go we Wrocławiu i w Warszawie. Wszystko podczas Splat Film Fest. Portal spidersweb.pl zauważa jednak, że niewiele wskazuje na to, aby horror trafił do regularnej dystrybucji.

źródło: spidersweb.pl, Twitter, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.