Nowy film Jana Komasy „Boże Ciało” [premiera, obsada]

Nowy film Jana Komasy „Boże Ciało”. Zdjęcia rozpoczęły się w maju 2018 roku i już w sieci można zobaczyć zwiastun. Twórca Sali Samobójców czy Miasta 44, które są mocnymi pozycjami w świecie polskiego kina, szykuje dla nas kolejną produkcję. Sprawdź najważniejsze informacje.

Jan Komasa filmy

Jan Komasa ma na swoim koncie wiele ważnych dla polskiego kina produkcji. Między innymi mowa o Sali Samobójców, która poruszyła miliony Polaków. Premiera odbyła się 4 marca 2011 roku. Film porusza skutki mrocznej strony Internetu, jak i problemów emocjonalnych wśród młodzieży. Jeżeli ktoś go nie widział, zalecamy nadrobić zaległości. Rola Jakuba Gierszała wywołuje ciarki, zresztą to jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia.

Dodatkowo, historyczne Miasto 44 z obsadą wspaniałych aktorów takich jak: Józef Pawłowski, Anna Próchniak czy Zofia Wichłacz, o której możecie przeczytać tutaj.

źródła zdjęcia: filmweb

Nowy film Jana Komasy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia oraz fabuła i obsada filmu Boże Ciało Jana Komasy. Film opowiada o Danielu, który znalazł się w poprawczaku i tam doznał duchowej przemiany. W związku z tym postanawia zostać księdzem. Dodatkowo, nie będzie mu łatwo zdobyć uznania mieszkańców i stopniowo będzie musiał się starać o ich względy. Po drodze pojawi się wiele przeciwności. To nie pierwszy raz, kiedy Jan Komasa porusza tematy tabu.

Kościół i sprawy z nim związane, przewija się ostatnio w mediach bardzo często. Chociażby dokument braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu czy Kler. Dodatkowo bracia Sekielscy szykują drugą część, która ma mieć premierę jeszcze w tym roku.

Boże Ciało premiera obsada

Niestety nie podano oficjalnej daty premiery, ale poznaliśmy już obsadę. W filmie możemy spodziewać się nazwisk takich jak: Bartosz Bielenia, który odegra główną rolę. Wcześniej można było go zobaczyć w Klerze czy Odwróconych. Kto jeszcze dołączył do obsady? Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel oraz Łukasz Simlat.

Mamy nadzieję, że film trafi do kin jak najszybciej, ponieważ zapowiada się dobry materiał.

 

 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.