Zofia Wichłacz: polska aktorka, o której robi się głośno [WIEK,FILMY]

Zofia Wichłacz polska aktorka, na temat której coraz częściej rozpisują się media. Z jakich filmów jest znana? Jak rozwijała się jej kariera? Z tego artykułu dowiesz się także kim są jej rodzice oraz czy łączy ją coś ze znanym muzykiem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej dziewczyny koniecznie przeczytaj!

Zofia Wichłacz wiek, rodzice

Młoda aktorka urodziła się 5 kwietnia 1995 roku w Warszawie. Ma 24 lata. Jej ojcem jest znany operator filmowy Zbigniew Wichłacz, a matką scenografka Anna Seitz-Wichłacz. Sama chodziła do szkoły teatralnej, ale zdecydowała się na przerwanie nauki. Dzięki produkcjom w jakich brała udział jej kariera nabiera rozpędu, a także zyskuje coraz więcej fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#throwback to the photos taken by incredible @sonia_szostak for @ellepolska. You can currently check out Sonia’s exhibition at @leica6x7gallery in Warsaw, go see it🌸

Post udostępniony przez Zofia Wichłacz (@zofiawichlacz)

Zofia Wichłacz kariera

Swoją przygodę z filmem zaczęła od ról w Był sobie dzieciak i Niegdyś moja matka. Największą sławę przyniosła jej jednak jedna z głównych ról w Miasto 44. Za rolę Biedronki otrzymała nagrodę Orła w kategorii Odkrycie roku. Pozycje w jej filmografii, na które również należy zwrócić uwagę to Powidoki, Pokot oraz pozycje serialowe: Lekarze, Belfer.

Zofia Wichłacz i Dawid Podsiadło

Ostatnimi czasy w sieci pojawiły się spekulacje na temat rzekomego związku aktorki z topowym artystą – Dawidem Podsiadło. Według jednego z portali miała być to niepodważalna informacja. Jednakże, kiedy samych zainteresowanych poproszono o komentarz, oboje postanowili nie wypowiadać się w tej kwestii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Turned 24 today! 🎂Currently filming a Danish series #DNA with truly wonderful people ❤️ feeling blessed and grateful 🙌🏻

Post udostępniony przez Zofia Wichłacz (@zofiawichlacz)

Zofia Wichłacz Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @zofiawichlacz. Aktualnie obserwuje ją tam 15 tysięcy osób, ale liczba z dani na dzień wzrasta. Można znaleźć tam zdjęcia uroczej aktorki z prób w teatrze, podróży oraz sesji zdjęciowych.

Zofia Wichłacz to polska aktorka, o której niewątpliwie będzie jeszcze bardzo głośno. Co więcej, jesteśmy przekonani, że będzie miało to miejsce nie tylko w jej rodzinnym kraju!