Nowa moda wśród młodzieży – picie z butelek w sklepach, lizanie produktów

nowa młodzieży

Nowa moda wśród młodzieży? Gdy wakacyjna nuda doskwiera coraz bardziej, młode osoby wpadają na coraz to dziwniejsze pomysły. Niektóre z nich są naprawdę odrażające i gorszą społeczeństwo. Nadmiar wolnego czasu nie wszystkim wychodzi na dobre. Co więcej – nastolatkowie wideo ze swoimi niesmacznymi wybrykami publikują w Internecie. Jaki jest tego cel? Tego nie wie nikt. Natomiast, dzięki takim publikacjom, społeczeństwo jest uświadomione, co może dziać się z produktami spożywczymi, zanim te zostaną kupione. Picie z butelek i odstawianie ich na miejsce, lub lizanie lodów i odkładanie ich na półkę? Tak potrafią bawić się młode osoby.

Nowa moda wśród młodzieży

Trend bardzo popularny stał się zagranicą. Pozostaje mieć nadzieję, że podobne pomysły nie przychodzą do głów osobom żyjącym w Polsce. Zachowania, jak to przedstawione na filmie poniżej, mogą być skutkiem ogromnej wakacyjnej nudy, brakiem organizacji czasu wolnego i chęcią wątpliwego zaimponowania rówieśnikom – bo tylko to tłumaczy publikację tego typu filmów w sieci. Poniżej można zobaczyć nagranie poczynań pewnej młodej kobiety:

Takich sytuacji jest więcej

Na powyższym filmie można zauważyć młodą kobietę, która w markecie – jak gdyby nigdy nic – po kolei odkręca kolejne napoje i ich próbuje. Po degustacji po prostu odkłada butelkę tam, gdzie stała ona wcześniej. Poza narażeniem sklepu na straty, działanie takie jest wysoce nieetyczne. Nie wiadomo z kim mamy do czynienia, a później z pewnością ktoś dany napój kupi i także będzie pił z tej samej butelki. Pojawia się pytanie – po co kobieta decyduje się na takie zachowanie?

Niedawno bardzo głośno było także o dziewczynie, która w podobnych okolicznościach w sklepie… polizała loda. Otworzyła opakowanie z lodami, polizała je i odłożyła na półkę. Rzecz jasna zostało to nagrane i puszczone do sieci. Na szczęście nie przeszło to bez echa, a osobie która wpadła na idiotyczny pomysł grozi naprawdę sroga kara. Wszystko przez to, że wszystkim zainteresował się producent lodów widzianych na filmie. Dziewczynie za takie zachowanie może grozić od 2 do nawet 20 lat więzienia i ogromna kara pieniężna. Wszystko działo się bowiem w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, a tamtejsze prawo przewiduje właśnie takie kary.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.