Niecodzienna reklama baru z kebabem. „Będzie ogólnopolski rozgłos”

Niecodzienna reklama baru z kebabem. O reklamie mówi się, że jest ona dźwignią handlu. Im bardziej kreatywna prezentacja oferowanego produktu lub usługi, tym lepiej będą się one sprzedawać. Na bardzo oryginalny pomysł wpadł bar z kebabem w Sanoku. Bardzo prawdopodobne, że nagrany film promocyjny da tamtejszemu miejscu spory rozgłos. Pytanie tylko, czy wszystkim taka metoda reklamy się spodoba…

Niecodzienna reklama baru z kebabem

Bar Kebab w Sanoku, 12 lipca będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Miejsce to, na rocznicę swojego otwarcia, przygotowało dla swoich klientów szereg atrakcji. Należeć do nich będą ciekawe promocje, konkursy z nagrodami, loteria a także drobne upominki dla każdego. Najwięcej mówi się jednak o filmie promocyjnym, który ma zapraszać na wydarzenie organizowane w barze. Można zobaczyć je poniżej:

Internauci żywiołowo reagują na nagranie

W Internecie od razu zaroiło się od komentarzy dotyczących tegoż nagrania. „Kreatywność level master”, „zniszczyli doszczętnie”, „coś czuję chłopaki, że będzie ogólnopolski rozgłos”. Trzeba przyznać, że rozgłoś rzeczywiście może nastąpić. Pytanie, jaki będzie odbiór prezentowanego spotu, przez większą rzeszę społeczeństwa.

Kontrowersji nadają przede wszystkim sosy, dość charakterystycznie ułożone wokół pasa aktorów. Ci z kolei zachęcają na przybycie na wielkie urodziny lokalu, w którym własnie się znajdują. Wszystkiemu towarzyszy arabska muzyka, a także… dźwięk zapalnika z opóźnionym zapłonem, sugerujący odliczanie do wybuchu. Wszystko kończy się własnie dźwiękową eksplozją.

Pomysłowość nade wszystko

Trzeba przyznać, że autorzy do całego przedsięwzięcia podeszli ze sporym, należytym dystansem. Jak dotąd, odzew społeczeństwa jest podobny. Z pewnością znajdą się jednak osoby, którym ten typ reklamy nie przypadnie do gustu.

Jak na swoim fanpage Kebab Bar Sanok piszą sami moderatorzy strony, pomysłów jest wiele, a wszystko po to, aby zjednać sobie klientelę, a także – rozbawić ją:

mamy różne wspaniałe pomysły aby rozbawić Sanok

Wielkie urodziny Kebab Bar Sanok już niebawem – dokładnie 12 lipca tego roku, a więc w nadchodzący piątek. Czy okażą się równie spektakularne, co zaprezentowany film?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.