Nie żyje znany dziennikarz Kamil Durczok. Zmarł w szpitalu

nie żyje znany dziennikarz

Nie żyje znany dziennikarz Kamil Durczok. Tragiczne i szokujące informacje obiegły media we wtorek rano. Wszystko potwierdził portal Press.pl a także rodzina mężczyzny. Kamil Durczok miał 53 lata. Portal RMF24.pl, powołując się na Interię podaje, że dziennikarz w nocy był reanimowany. Pojawił się także krwotok. Do zgonu miało dojść nad ranem w katowickim szpitalu.

Nie żyje znany dziennikarz Kamil Durczok. Zmarł w szpitalu w Katowicach

Wtorkowy poranek zaczął się od tragicznych informacji. Jak potwierdziło już wiele portali, nie żyje Kamil Durczok, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych dziennikarzy w Polsce. Jako jedna z pierwszych, o wszystkim pisała redakcja Press.pl. Przykre wieści potwierdziła też Interia, oraz rodzina dziennikarza.

W portalu RMF24.pl, który powołuje się na Interię czytamy, że Kamil Durczok w nocy był reanimowany. Miało dojść także do krwotoku. 53-latek zmarł w szpitalu w Katowicach nad ranem.

ZOBACZ TAKŻE: OGROMNE PORUSZENIE NA GRANICY. UCHODŹCY INFORMUJĄ, ŻE BIAŁORUSCY FUNKCJONARIUSZE PRZYGOTOWUJĄ ICH DO SIŁOWEGO PRZEJŚCIA NA TEREN POLSKI. W SIECI POJAWIŁY SIĘ NOWE MATERIAŁY WIDEO Z PRZEJŚCIA W KUŹNICY, SPRAWA WYGLĄDA CORAZ POWAŻNIEJ [WIDEO]

Kamil Durczok był niezwykle cenionym dziennikarzem. Zdobył wiele nagród, miał też jednak problemy osobiste

Portal RMF24.pl wymienia liczne nagrody i wyróżnienia, które za pracę dziennikarską w latach swojej świetności otrzymywał Kamil Durczok. Wymienia się tam między innymi: Grand Press dla dziennikarza roku w 2000 roku, Wiktorię dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty w roku 2004, a także Złotą Telekamerę w kategorii Informacje w roku 2008.

Dziennikarz zmagał się też jednak z wieloma problemami osobistymi i zdrowotnymi. Jak podaje RMF, w 2003 roku Kamil Durczok zmagał się z chorobą nowotworową. Z kolei przed rokiem miał zdradzić, że cierpi na depresję oraz chorobę alkoholową.

źródło: RMF24.pl, fot. Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.