Niania uratowała dziecko. Krok od tragedii. Zobacz nagranie!

W momencie, gdy na świecie pojawia się dziecko stajemy się odpowiedzialni za jego szczęście, rozwój, ale również bezpieczeństwo. Świeżo upieczeni rodzice chcą jak najlepiej wychować nowego członka rodziny. Czasami zmuszeni są także do zatrudnienia opiekunki, która odciąży w codziennych obowiązkach, a dzięki jej funkcji możliwy będzie powrót do pracy. Zobacz, jak w tej sytuacji niania uratowała dziecko.

Usłyszała dziwne dźwięki

Ten dzień zapowiadał się zwyczajnie- niania w jednym z domów zajmowała się dzieckiem, a przy okazji porządkowała mieszkanie. Nic nie wskazywało na to, że tragedia może wydarzyć się nad ich głowami, a za kilka chwil konieczne będzie podejmowanie szybkich decyzji. Jednak w pewnej chwili usłyszała dziwne dźwięki, które wprawiły ją w niepokój. Okazało się, że odgłosy nie pochodziły z zewnątrz, a jej szybka reakcja ocaliła życie…

Zawalił się sufit

Do całej sytuacji doszło w pokoju dziecięcym. Możemy przypuszczać, że opiekunka początkowo usłyszała niepokojący huk, dlatego momentalnie przerwała sprzątanie i jak gdyby nigdy nic wybiegła z pokoju. Nie wiadomo, czy chciała ratować także pozostałych domowników, czy zwyczajnie uciec. Brzdąc w tamtej chwili spał w łóżeczku.

Przypomniała sobie o dziecku

Szczęśliwie młoda niania wróciła, aby zabrać maleństwo z pokoju. Gdyby zdecydowała pojawić się kilka sekund później, wielkie nieszczęście byłoby na wyciągnięcie ręki. Całość wyglądała koszmarnie! Sufit zawalił się nad łóżeczkiem dziecięcym, które pod jego ciężarem wywróciło się. Łatwo można sobie wyobrazić, co mogłoby się wydarzyć, gdyby nie błyskawiczna reakcja niani. Całą sytuację nagrała kamera, znajdująca się w pomieszczeniu. Niania uratowała dziecko.

Wszystko skończyło się dobrze

Felerny sufit runął po kilku sekundach od opuszczenia pokoju przez kobietę z dzieckiem. Kawałki tynku spadły dokładnie we wcześniejszym miejscu przebywania podopiecznego. Czy w tej sytuacji można mówić, że niania uratowała życie dziecka? Zdecydowanie! Dzięki tej kobiecie nikomu nie stała się krzywda. Okazuje się, że rodzice dokonali dobrego wyboru i zatrudnili odpowiednią osobę na tym stanowisku. Podsumowując, wybór właściwej niani ma jednak duże znaczenie.