Nastolatka wyskoczyła z okna w szkole we Francji. Wcześniej się podpaliła

nastolatka wyskoczyła z okna

Nastolatka wyskoczyła z okna w szkole we Francji! Wcześniej, będąca uczennicą liceum w Villemomble postanowiła się podpalić. Szokujące doniesienia elektryzują niemal całą Europę zachodnią – i nie tylko. Wszytko miało wydarzyć się podczas trwania popołudniowych zajęć. Jej stan jest krytyczny.

Nastolatka wyskoczyła z okna w szkole we Francji! Wcześniej postanowiła się podpalić

Szokujące informacje docierają z francuskiego liceum w Villemomble. Jak podają zagraniczne media, 18-letnia uczennica tamtejszej szkoły, targnęła się na własne życie podczas trwających popołudniowych zajęć. Francuskie agencje dotarły do informacji, według których nastolatka miała cierpieć na zaburzenia psychiczne. Co więcej, nie był to pierwszy raz, gdy próbowała odebrać sobie życie. Momentalnie pojawiają się pytania, czy młoda osoba objęta była dostateczną i skuteczną opieką.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKA WYPRZEDZIŁA TESLĘ! ZOBACZ POLSKIEGO FIATA 125P PICKUP, KTÓRY W PEŁNI ZASILANY BYŁ ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ – I TO JUŻ W LATACH 80!

Stan 18-latki jest krytyczny, trwa walka o jej życie

Tuż po podpaleniu się, dziewczyna wyskoczyła z okna ulokowanego na pierwszym piętrze budynku szkoły. Świadkowie – a więc pozostali uczniowie opisują, że momentalnie zaczęła przypominać ludzką pochodnię. Przy wszystkim przeraźliwie wołała o pomoc. Na ratunek ruszyli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Podjęto próbę ugaszenia płomieni kocami. W końcu na miejsce przybyła ekipa ratunkowa. Ostatecznie 18-latkę przetransportowano do szpitala helikopterem. Jej stan jest krytyczny.

źródło zdjęcia: archyworldys.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.