Narkoman w rękach policji. Twierdził że jest w Narnii

narkoman w rękach

Narkoman w rękach wrocławskiej policji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że był on święcie przekonany że jest w fikcyjnym, baśniowym świecie Narnii. Młodzieńca funkcjonariusze zatrzymali w rejonie Osobowic. Musieli mu wyjaśnić, że otaczające ich drzewa wcale mu się nie kłaniają. 

Narkoman w rękach policji – uważał, że znajduje się w baśniowej Narnii

Ciekawe informacje napłynęły dziś z samego rana z Wrocławia. Tamtejsza policja kilka dni temu w okolicy Osobowic natrafiła na dziwnie zachowującego się młodzieńca. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec miasta. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił wyraźnym zagubieniem. Miał też poważne problemy z zachowaniem trzeźwego umysłu. Kontakt z nim należał do niezwykle trudnych – nie widział bowiem jaka jest pora dnia, gdzie się znajduje, a przede wszystkim nie miał także pojęcia co tak właściwie się z nim dzieje. Szybko jednak przyznał się do zażycia narkotyków. Ponadto przekonywał, że znajduje się w fikcyjnym świecie Narnii, a otaczające go drzewa kłaniają się ku niemu.

ZOBACZ TAKŻE: CZY W POLSCE MANDATY PÓJDĄ W GÓRĘ? NAJWYŻSZY MOŻE WZROSNĄĆ AŻ TRZYKROTNIE! KIEROWCY – STRZEŻCIE SIĘ

Policja przestrzega, że choć sytuacja wydaje się zabawna, mogła skończyć się tragicznie

21-latka policjanci zabrali ze sobą. Po badaniu lekarskim, osadzono go w areszcie. Znaleziono przy nim także marihuanę.

Funkcjonariusze zapewniają jednak, że sytuacja choć na pierwszy rzut oka zabawna – mogła skończyć się naprawdę bardzo poważnie. Nieświadomy mężczyzna mógł zrobić bowiem krzywdę sobie lub innym. 

źródło zdjęcia: YouTube.com (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.