Najman kopnął Don Kasjo w walce bokserskiej. Bukmacherzy dużo za to płacili! [WIDEO]

najman kopnął don kasjo

Najman kopnął Don Kasjo w walce bokserskiej! Dlaczego tak się stało? Odpowiedź może być zaskakująca! Tuż po skandalicznej walce z udziałem Marcina Najmana, internauci błyskawicznie dotarli do oferty bukmacherów na tę walkę. Jak się okazuje, na obstawieniu tego, że Marcin Najman wyprowadzi kopnięcie w walce bokserskiej, można było bardzo dużo zarobić! Do sprawy odniósł się oficjalny bukmacher gali FAME MMA 8, Betclic.

Najman kopnął Don Kasjo w walce bokserskiej. Bukmacherzy dużo za to płacili!

Nie milkną echa niebywale głośnej walki Marcina Najmana z Don Kasjo na gali FAME MMA 8! Jak dobrze wiadomo, starcie skończyło się nie lada skandalem. Wszystko za sprawą popularnego El Testosterona, który zapomniał że walczy w formule boksu i najpierw obalił rywala i wściekle się na niego rzucił, a następnie wyprowadził w jego kierunku kopnięcie.

Uwagę kibiców i internautów zwróciło przede wszystkim to ostatnie zachowanie Najmana. A to dlatego, że jeszcze przed walką u bukmacherów pojawił się zakład właśnie na to, że Najman wyprowadzi w walce przynajmniej jedno kopnięcie – co oczywiście w boksie jest zabronione. Mało tego, prawdopodobieństwo takiego zachowania graniczy niemal z cudem. A jednak! Najman niemal bez zastanowienia postanowił skopać Kasjusza Życińskiego.

ZOBACZ TAKŻE: MARCIN NAJMAN OSZALAŁ W OKTAGONIE FAME MMA 8! OGROMNY SKANDAL I DYSKWALIFIKACJA! ZOBACZ NAGRANIE! [WIDEO]

Oficjalny bukmacher FAME MMA 8 komentuje całą sprawę – wiadomo, ile zakładów przyjęto oraz na jaką kwotę!

Jak łatwo się domyślić, cała sytuacja wywołała sporo kontrowersji. Na komentarz oficjalnego bukmachera FAME MMA 8 nie trzeba było jednak długo czekać. Mianowicie, firma Betclic momentalnie napisała na swoim Twitterze:

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.