Najlepsze aplikacje do słuchania muzyki na telefonie!

Klasyczny odtwarzacz muzyki w telefonie to zbyt mało? Potrzebujesz większej ilości funkcji? Nie spełnia on twoich oczekiwań pod względem funkcjonalności oraz estetyki? Zobacz najlepsze aplikacje do słuchania muzyki na telefonie!

5. n7player

Bardzo ciekawa opcja od polskiego producenta. Niestety dostępna tylko na telefony z androidem. Wyróżnia się właśnie przede wszystkim swoją estetyką i designem. Wspaniały efekt zapewnia trójwymiarowa prezentacja albumów muzycznych. Okazuje się, że dzięki programowi bardzo łatwo możemy pobrać też okładkę interesującej nas płyty – co jest bardzo interesującą funkcją.

Opisywany player jest płatny, jednak możemy skorzystać z wersji próbnej. Istnieje duże prawdopodobieństwo że się w nim zakochamy i skusimy na wniesienie niewielkiej opłaty w zamian za naprawdę dobry program. Jest bardzo płynny i przyjemny w obsłudze. Na swoim rozkładzie ma też ciekawy efekty muzyczne, między innymi uwielbiany przez wielu bass boost.

odtwarzacz muzyki

4. Last.fm

Last.fm to kolejna bardzo ciekawa pozycja na naszej liście. Aplikacja na podstawie posiadanych już przez nas albumów i utworów, pozwala nam odszukać inną muzykę w teoretycznie preferowanym przez nas typie. Dzięki temu powiększymy nasze zasoby muzyczne o utwory których jeszcze być może nie znamy, ale pasują do naszych preferencji.

muzyka w telefonie

3. SoundCloud

SoundCloud to bardzo znana aplikacja muzyczna i coś na wzór platformy społecznościowej opartej na muzyce. Dzięki niej możemy zrobić o wiele więcej, niż jedynie słuchać interesujących nas utworów.

Aplikacja pozwala na między innymi nagrywanie własnych dźwięków i udostępnianie ich na swoim profilu. Łatwo sparujemy ją z innymi social media, jak choćby z Twitterem czy Facebookiem. Osoby śledzące nasz profil będą mogły poznać nasz gust muzyczny oraz posłuchać udostępnianych przez nas składanek. To samo w drugą stronę.

soundcloud music

2. TuneIn Radio

Tym razem coś nieco innego od tradycyjnych odtwarzaczy, jednakże program także służący do pielęgnowania gustów muzycznych. TuneIn Radio to nic innego jak aplikacja która umożliwia nam słuchanie audycji radiowych z całego świata.

Możemy tam wybrać i pogrupować swoje ulubione stacje radiowe, a wybór jest ogromny – niektóre źródła podają, że program dysponuje dostępem do ponad 70 tysięcy stacji radiowych na całym globie. Do tego dochodzą coraz modniejsze podcasty, a także koncerty, słuchowiska. Dla fanów sportu nie zabraknie oczywiście audycji i sportowych relacji nawet na żywo.

radio tunein

1. Spotify

Kultowa już aplikacja z ogromną bazą utworów, wykonawców, albumów. Znajdziemy tu także wersje koncertowe, podcasty. Masz kiepski nastrój? Spotify wybierze dla ciebie playlistę z odpowiednią muzyką. Potrzebujesz motywacji do treningu? Żaden problem – program już szykuje utwory przy których będziesz bił rekordy na siłowni. A może wehikuł czasu do lat osiemdziesiątych? Jak najbardziej, też się znajdzie!

Spotify jest uwielbiane, powszechne i intuicyjne w obsłudze. Poza wersją darmową, możemy zdecydować się na premium. Dzięki niej między innymi pobierzemy muzykę i posłuchamy jej w trybie offline, a także unikniemy reklam – które bardzo często nas drażnią. Tą pozycją kończymy ranking pod tytułem „najlepsze aplikacje do słuchania muzyki na telefonie”.

spotify music

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.