Soundrive Festival 2019 – kto wystąpi, bilety, miejsca koncertów

W Polsce organizuje się sporo muzycznych wydarzeń, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów. Sezon letni jest najlepszą porą na spędzenie czasu wśród znajomych przy muzyce, z ulubionym napojem w ręku. Przedstawiamy wam kolejny muzyczny punkt: Soundrive Festival 2019. Dowiecie się kto wystąpi, w jakiej cenie są bilety oraz gdzie odbędą się koncerty.

Soundrive Festival 2019 bilety, miejsca koncertów

Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku 16-17 sierpnia. Wystąpią tam artyści reprezentujący szeroko pojętą alternatywę. Patrząc na listę nazwisk, ceny biletów są w bardzo przystępnej cenie. Mianowicie, za karnet 2-dniowy trzeba zapłacić 149 zł, natomiast za jednodniowy 99 zł. Opcja dwudniowa wypada bardziej ekonomicznie, dlatego zalecamy ten zakup.

Koncerty organizowane będą w czterech różnych miejscach. Mowa o scenie głównej, znajdującej się w klubie B90. Tam dodatkowo będzie dostępna scena boczna. Kolejną pozycją jest scena znajdująca się w dawnym stoczniowym Wydziale Elektrycznym.  Natomiast ostatnie miejsca, to plenerowy klimat na ulicy Elektryków. Te surowe, klimatyczne tereny to strzał w dziesiątkę. Warto je sprawdzić!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@himalayas_band ✖️#soundrivefestival2018 #throwback #soundrivefestival #soundrive #festival #stocznia #stoczniagdanska #gdansk #festiwal #shipyard #soundrivefest #himalayas #concert 📸 @przemek_mazur

Post udostępniony przez 𝗦𝗢𝗨𝗡𝗗𝗥𝗜𝗩𝗘 𝗙𝗘𝗦𝗧𝗜𝗩𝗔𝗟 (@soundrivefestival)

 

Soundrive Festival 2019 line-up

Zwracamy szczególną uwagę na polską reprezentację sceny muzycznej. Chociażby duet Bass Astral x Igo. Panowie zrobili karierę w zawrotnym tempie a ich koncerty wyprzedają się w kilka minut! Dołącza do listy artystów Adi Nowak, który nie zajmuje się klasycznym rapem. Jak sam twierdzi lubi kombinować i szukać nowości oraz ciekawych inspiracji.

Jednak prawdziwą petardą w line-upie jest bezkonkurencyjny Tommy Cash. Nie każdy łapie jego muzyczny klimat. Jest bardzo specyficznym artystą, jednak zdobył fanów na całym świecie. Ten 27-letni estoński raper zaraża swoim ekscentrycznym wizerunkiem, powiększając swoją grupę wielbicieli.

Let’s eat Grandma to brytyjski duet, czyli Rosa Walton i Jenny Hollingworth. Pochodzą z Wielkiej Brytanii i zostały okrzyknięte jednym z lepszych indie popowych projektów.

Polecamy w tych dniach wybrać się do Gdańska i korzystać z uroków tego miasta i koncertów!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.