Najdroższe polskie hotele nad Bałtykiem. Zobacz ceny!

Najdroższe polskie hotele nad Bałtykiem. Zobacz, ile trzeba zapłacić za noc w luksusowych warunkach i czy cię na to stać! Poniżej nasze zestawienie, budowane na podstawie danych z portalu booking.com. Pod uwagę wzięliśmy ekskluzywne hotele i cenę za jeden nocleg dla jednej dorosłej osoby.

1. Rosevia Resort & Spa – 1028 złotych za noc

Rosevia Resort & Spa znajduje się w Jastrzębiej Górze. Oferowany apartament ma 40 metrów kwadratowych powierzchni. Dzieli się na część dzienną, sypialnię i oczywiście dobrze wyposażoną łazienkę.

Ponadto wypoczywający tam dysponują osobnym wejściem. Do tego dochodzi widok na ogród i basen. W pokoju znajdziemy minibar, taras, szeroką gamę programów telewizyjnych, sejf oraz klimatyzację.

Całość prezentuje się naprawdę wybornie i jest warta swoich pieniędzy.

2. Aquapark Health Resort & Medical SPA Panorama Morska All Inclusive – 1061 za noc

Aquapark Health Resort & Medical SPA Panorama Morska All Inclusive znajduje się w Jarosławcu. Przede wszystkim znany jest właśnie ze świetnego Aquaparku, które nieczęsto zdarzają się nad polskim morzem. Ta atrakcja zdecydowanie przyciąga turystów.

Wzorem zagranicznych kurortów, ten także oferuje opcje All Inclusive. Oferowany pokój natomiast zawiera dwa łóżka (jedno podwójne, jedno dodatkowe), dobrze wyposażona łazienkę i piękny widok. Ponadto znajdziemy tam zestaw do parzenia herbaty i kawy, sejf, płaski telewizor i oczywiście lodówkę.

Całość robi naprawdę dobre wrażenie.

3. Hotel Hel – 1316 złotych za noc

Hotel Hel, jak sama nazwa wskazuje, usytuowany jest właśnie na Helu. Już sam fakt lokalizacji poważnie wpływa na cenę – chodzi o niezwykle malowniczy, cudowny wręcz półwysep. Cena dotyczy apartamentu typu Suite, którego powierzchnia to 55 metrów kwadratowych. Jest on klimatyzowany i rzecz jasna posiada w standardzie płaski telewizor.

Ponadto oferowana jest bardzo dobrze wyposażona łazienka, piękny widok a także balkon. Sejf, zestaw do prasowania, prywatne wejście – to kolejne ciekawe profity.

4. Cesarskie Ogrody Resort – 1364 złotych za noc

Cesarskie Ogrody Resort znajdują się w Świnoujściu. Cenie podlega apartament typu Superior. Jego powierzchnia to 46 metrów kwadratowych. Składa się z dwóch sypialni i salonu.

Oprócz tego do dyspozycji mamy oczywiście w pełni wyposażoną łazienkę. Ponadto między innymi balkon, telewizor, dostęp do internetu, lodówka i część jadalna. Obiekt słynie z czystości i komfortu. Możliwe budzenie na życzenie.

5. Villa Stella Maris – 1397 złotych za noc

Villa Stella Maris jest położona w Międzyzdrojach. Oferowany apartament ma powierzchnię aż 80 metrów kwadratowych i znajduje się w nim jedno duże podwójne łóżko, a także rozkładana sofa. To jednak dopiero początek udogodnień, które tam na nas czekają.

Przede wszystkim z pokoju jest piękny widok na morze. Do dyspozycji pozostaje także w pełni wyposażona łazienka. W pokoju znajdziemy jeszcze między innymi telefon, płaski telewizor, przyrządy do prasowania, lodówkę, mały w pełni wyposażony aneks kuchenny i rzecz jasna bezpłatne WiFi. W cenę wliczone są także znakomite śniadania – co wynika z komentarzy na stronie. To ostatnia pozycja w zestawieniu „Najdroższe polskie hotele nad Bałtykiem”.

źródło zdjęć: booking.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.