Agatycze: piękna dziewczyna polskiego rapera. Kim jest?

Agata Sieramska to modelka i influenserka. W sieci znana pod pseudonimem Agatycze, piękna dziewczyna polskiego rapera W.E.N.Y, może pochwalić się niezaprzeczalną urodą, pokaźną liczbą fanów i sukcesami, jakie już ma na swoim koncie w modelingu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat!

Agatycze kto to?

Jesteśmy przekonani, że większość z was chociaż raz w sieci widziała zdjęcia pięknej partnerki Michała Łaszkiewicza. Niewątpliwie wiele z pań zazdrości jej idealnej figury, którą chętnie eksponuje na fotografiach. Poza tym, zaraża pozytywną energią i motywuje do dbania o siebie i prowadzenia zdrowego stylu życia. Sama podkreśla, że uwielbia inspirować innych i nikomu nie życzy źle. Wyznaje zasadę, że ludzi należy traktować tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dzisiaj mieliśmy prawdziwe lato w mieście ☀️ sezon na stroje kąpielowe uważam za otwarty, jeszcze tylko trzeba wybrać idealną, wakacyjną destynację 🌴 @gattaofficial #GattabySelf #gattaswimwear #gatta #selfswimwear #gattawoman #summerfeelings fot. @daniel.koper

Post udostępniony przez agatycze (@agatycze)

Agatycze i Wena

Raper bezsprzecznie ma powody do dumy, kiedy partnerka znajduje się u jego boku. Już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a także zdecydowali się na adopcję psa ze schroniska. To bardzo uroczy gest, a przy tym pomoc dla biednego zwierzaka!

Agata Sieramska i raper Michał Łaszkiewicz zaręczyny

Na pewnym zdjęciu, dodanym przez parę do sieci można zaobserwować piękny pierścionek, umiejscowiony na palcu dziewczyny. Towarzyszy mu podpis i emotki, które nie dają złudzeń i informują ich fanów o tym, że para zdecydowała się na kolejny poważny krok w ich życiu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

☀️

Post udostępniony przez agatycze (@agatycze)

Agatycze Instagram

Modelka aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościach.Na Instagramie znajdziecie ją pod nazwą @agatycze. Na chwilę obecną obserwuje ją niespełna 55 tysięcy osób.  Dzieli się tam z followersami nie tylko niezwykłymi zdjęciami z sesji, na których wygląda obłędnie i prezentuje doskonałą figurę, ale także zdradza, jak wygląda jej życie codzienne. Oczywiście nie może zabraknąć tam zdjęć z narzeczonym oraz z czworonożnym przyjacielem pary. Nie ma się co dziwić, ponieważ Agatycze, piękna dziewczyna polskiego muzyka nie da się nie lubić!