Marsz Niepodległości 2020: zapłonęło mieszkanie. Celowano w tęczową flagę? [WIDEO]

marsz niepodległości 2020

Marsz Niepodległości 2020: zapłonęło mieszkanie! Wiele wskazuje na to, że osoby biorące udział w pochodzie, racami celowały w balkon, na którym znajdowała się tęczowa flaga oraz plakat strajku kobiet. Jednakże, race trafiły także w inne balkony. Tym sposobem zapaliło się jedno z mieszkań poniżej. Wszystko miało miejsce przy Alei 3 Maja w Warszawie. Na szczęście nikt nie został ranny, a niebezpieczną sytuację udało się opanować. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagranie przedstawiające całe zajście. Wideo można zobaczyć poniżej.

Marsz Niepodległości 2020: zapłonęło mieszkanie. Celowano w tęczową flagę i plakat strajku kobiet?

Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas dzisiejszego Marszu Niepodległości, który ma miejsce w stolicy naszego kraju. Jak informują czołowe polskie media, doszło do pożaru mieszkania przy Alei 3 Maja. Wszystko miało być skutkiem działań osób biorących udział w marszu. Jak relacjonują świadkowie, z tłumu w stronę budynku mieszkalnego poleciały race. Prawdopodobnie kierowane były na balkon, gdzie znajdowała się tęczowa flaga oraz plakat strajku kobiet. Pirotechnika trafiła jednak też na inne balkony, co miało wywołać pożar w jednym z mieszkań.

Na szczęście ogień stosunkowo szybko opanowano i nikt nie został poszkodowany. O wszystkim za pomocą social mediów informowała Mazowiecka Straż Pożarna:

ZOBACZ TAKŻE: SZCZEPIONKA NA COVID-19 – PROBLEMATYCZNA SYTUACJA W ROSJI. MEDYCY, KTÓRZY SIĘ ZASZCZEPILI, ZOSTALI MIMO WSZYSTKO ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. ROSYJSKIE WŁADZE WYJAŚNIAJĄ, DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO

Fragmenty opisywanego zajścia można obejrzeć poniżej:

Marsz Niepodległości 2020 – płonące mieszkanie w Warszawie! W sieci pojawiło się wiele materiałów

Opisywana sytuacja obiła się w mediach ogromnym echem – i to nie tylko w naszym kraju. Poniżej można zobaczyć kilka relacji prosto z Warszawy:

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.