Myśliwy postrzelony w głowę, przerażający wypadek na polowaniu

myśliwy postrzelony

Myśliwy postrzelony w głowę, przerażający wypadek na polowaniu! Do zdarzenia doszło w okolicy Łagiewnik na Dolnym Śląsku. Polowanie odbywało się w miejscowości Uliczno. Trwała tam nagonka na dziki, jednakże dla jednego z mężczyzn zakończyła się tragicznie. Wystrzelony przez jednego z myśliwych pocisk trafił w głowę 51-latka. Teraz walczy on o życie, a jego stan jest krytyczny.

Myśliwy postrzelony w głowę, przerażający wypadek na polowaniu

Po raz kolejny w ostatnich dniach doszło do wypadku na polowaniu. Ta potępiana przez wielu rozrywka, znowu okazała się śmiertelnie niebezpieczna – i to nie tylko dla zwierząt. Niejednokrotnie słyszy się bowiem o tym, że wypadkom ulegają uczestnicy polowań. Myśliwi często tłumaczą się tym, że zraniona osoba wyglądem przypominała im dzika. Niestety, tego typu pomyłki niekiedy kończą się w najgorszy możliwy sposób. Jednakże pozostaje mieć nadzieję, że inaczej będzie nieopodal Łagiewnik. Tam 51-letni uczestnik polowania został trafiony w głowę. Oficjalnie podaje się, że pocisk miał trafił w mężczyznę po rykoszecie. Jego stan jest krytyczny, mianowicie trwa walka o życie rannego.

ZOBACZ TAKŻE: UNIA EUROPEJSKA WPROWADZI OBOSTRZENIE DLA KIEROWCÓW? ZERO TOLERANCJI DLA ALKOHOLU, LIMIT MA SPAŚĆ Z 0,2 DO 0,0 PROMILA! 

Feralny strzał oddał 70-latek

Policja i prokuratura badają okoliczności tragicznego wypadku na Dolnym Śląsku. Mianowicie, już teraz ustalono, że strzał który trafił w głowę mężczyzny, oddał 70-letni myśliwy. Badanie wykazało, że w momencie zdarzenia nie był pod wpływem alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że był to wielce nieszczęśliwy wypadek.

Znajdujący się w stanie krytycznym poszkodowany, został przetransportowany do szpitala helikopterem LPR.

źródło zdjęcia: nasztomaszow.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.