Most w Indiach runął pod lawetą z koparką. Nie wytrzymał obciążenia [WIDEO]

most w indiach

Most w Indiach runął pod lawetą z koparką. Wszystko przez zbyt duże obciążenie, którego konstrukcja zwyczajnie nie wytrzymała. Cała sytuacja miejsce miała w mieście Pithotagarh (indyjski stan Uttarakhand). Jak podają zagraniczne media, w wyniku całego zajścia najbardziej ucierpiały dwie osoby podróżujące lawetą. Ich stan określa się jako poważny, zostały one hospitalizowane. Co jednak ciekawe, w tym samym czasie owym mostem przechadzała się pewna osoba. Ona z katastrofy wyszła bez szwanku. W sieci pojawiło się dramatyczne wideo, obrazujące moment, w którym konstrukcja runęła w przepaść. Wszystko można zobaczyć poniżej.

Most w Indiach runął pod lawetą z koparką. Obciążenie okazało się zbyt duże

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło w Indiach. Jak podają zagraniczne media, wszystko miejsce miało w miasteczku Pithotagarh, które położone jest z kolei w indyjskim stanie Uttarakhand. Mianowicie, zawaleniu uległ most, na który chwilę wcześniej wjechała laweta przewożąca koparkę.

Choć sama konstrukcja od samego początku raczej nie budziła zaufania, ciężki transport i tak zdecydował się na przeprawę. Co ciekawe, niewiele zabrakło, aby most rzeczywiście udało się w całości przejechać. Jednakże, już niemal po sam koniec, most ostatecznie dał za wygraną i wraz z ciężkim sprzętem runął w przepaść.

ZOBACZ TAKŻE: FESTIWAL PSIEGO MIĘSA W CHINACH WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁ. „ŚWIĘTO” TAMTEJSZEJ LUDNOŚCI POTRWA OKOŁO 10 DNI. CAŁY ŚWIAT PRZYGLĄDA SIĘ TEMU, CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ W YULIN. W TYM ROKU JESZCZE WIĘCEJ KONTROWERSJI…

W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia – obejrzeć można je poniżej

Nagranie z feralnego przejazdu ciężkiego transportu przez most, opublikowano w sieci. Pojawiły się tam także szczegóły całego zajścia. Jak się okazało – niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Najbardziej ucierpiał kierowca oraz pasażer lawety – ci w poważnym stanie odwiezieni zostali do szpitala.

Warto jednak zwrócić uwagę, że w momencie kraksy, mostem – za pojazdem – przechadza się także pewna osoba. Jak podają zagraniczne przekazy, akurat ona ze wszystkiego wyszła bez najmniejszego szwanku.

Nagranie z katastrofy można zobaczyć poniżej: