Miłosne uniesienia na plaży w Mielnie – plażowiczom puściły nerwy!

przepędził kochanków z Mielna

Szokujące wydarzenia prosto z plaży w Mielnie. Takiego widoku z pewnością nie spodziewał się nikt. W sieci krążą nagrania, na których widać, jak miłosne uniesienia wygrały ze zdrowym rozsądkiem. Pewna para, prawdopodobnie będąca pod wpływem środków odurzających, postanowiła kochać się przy zachodzie słońca na plaży pełnej ludzi. Wczasowicze nie kryją swojego oburzenia, a niektórzy z nich postanowili interweniować. 

Oburzające sceny na plaży w Mielnie

Okres wakacyjny w pełni, a wielu wczasowiczów postanowiło wybrać się nad polskie morze. Jednym z najbardziej obleganych kurortów nad Bałtykiem niewątpliwie jest Mielno, które słynie z wielu imprez i spędzania urlopu w dosyć rozrywkowy sposób. O ile widok bawiących się imprezowiczów nie jest niczym zaskakującym, tak miłosne uniesienia nietrzeźwej pary owszem. Właśnie na taki widok narazili się wczasowicze, którzy postanowili oglądać zachód słońca na plaży.

Na plaży znajdowało się sporo ludzi, jednak nie przeszkodziło to parze poddać się swoim namiętnościom. Plażowicze nie kryli swojego oburzenia tym bardziej, że w okolicy znajdowały się również dzieci. Mimo to, zakochana i półnaga para w dalszym ciągu kontynuowała igraszki. Niektórym świadkom zdarzenia puściły nerwy. Jeden z mężczyzn przebywających na plaży postanowił uderzyć trzykrotnie rozebranego kochanka klapkiem. Ciosy okazały się skuteczne, ponieważ rozpalony mężczyzna niezgrabnie zszedł ze swojej partnerki i postanowił opuścić plażę, nie zabierając ze sobą żadnych rzeczy i… nie zakładając spodni.

Szokujące sceny zostały nagrane przez okolicznych gapiów i opublikowane w sieci, m.in. na profilu Spotted Mielno na Facebooku.

Nie pozdrawiam faceta ze zdjęcia, który uprawiał seks w miejscu publicznym na plaży, przy ludziach, przy dzieciach! Ci co widzieli, wiedzą o co chodzi. Gościu ledwo co szedł, wraz ze swoją panienką na pewno zażywali substancje o których nie trzeba pisać – napisał w mediach społecznościowych świadek całego zdarzenia.

Sprawę skomentowała kom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie:

Widzieliśmy to nagranie. Wiadomo, że mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Wcześniej został wylegitymowany i ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie.

 

 

źródło: fakt.pl, se.pl, twitter.com, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.