„Miłość i medycyna” – serial w CDA Premium! Dostępne już 3 sezony

miłość i medycyna

„Miłość i medycyna” to kolejny serial, który zagościł w platformie CDA Premium. Tytuł ten kojarzony może być z telewizją, gdyż na swoich kanałach emituje go Telewizja Polska. To jednak w CDA ma pojawić się zdecydowanie więcej odcinków produkcji. W tej chwili znalazły się tam już 3 sezony, natomiast docelowo zaplanowano, że dostępne będą aż 4. 18 odcinków serialu „Miłość i Medycyna” można oglądać w CDA Premium nawet teraz.

miłość i medycyna

„Miłość i medycyna” – nowy serial w CDA Premium

CDA Premium nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną nowość. Tym razem na platformie pojawił się serial, który część osób może kojarzyć z telewizji. Mianowicie, mowa o produkcji pod tytułem „Miłość i medycyna”. Za emisję telewizyjną tegoż serialu odpowiada Telewizja Polska. W CDA można jednak liczyć na zdecydowanie więcej odcinków. Aktualnie dostępne są tam aż 3 sezony, co daje łącznie 18 odcinków. Docelowo przewidziano jednak, że niebawem na platformę CDA Premium trafi także 4 sezon „Miłości i medycyny”. Wszytko przez dobry odbiór tej pozycji.

„Miłość i medycyna” – o czym jest serial?

Z wiadomych względów można uznać, że serial „Miłość i medycyna” jest „na czasie”. Jak się jednak okazuje, historia zabiera nas tam do czasów powojennej Dani. W istocie mamy bowiem do czynienia z duńską produkcją. Z uwagi na kłopoty kadrowe, władze przyszpitalnej szkoły pielęgniarskiej podejmują decyzję, że poza kobietami, rekrutowani będą także mężczyźni.

Takowa decyzja siostry przełożonej szpitala w Kopenhadze wiąże się ze sporymi kontrowersjami. Nie każdemu podoba się bowiem pomysł, aby mężczyźni wkroczyli na grunt od lat zajmowany przez kobiety. Tak się jednak dzieje, a jak łatwo się domyślić – prowadzi to do wielu intryg i interesujących historii.

miłość i medycyna

Bardzo dobre oceny serialu „Miłość i medycyna”

Co ciekawe, serial cieszy się kapitalnymi recenzjami w sieci. Na znanym portalu IMDB osiągnął aż 7,5/10 punktów, co jest naprawdę obiecującym rezultatem.

„Miłość i medycyna” serial online – gdzie oglądać?

Tak jak wcześniej wspomniano, serial można oglądać online – 3 sezony dostępne są już w serwisie CDA Premium. Docelowo pojawić ma się tam także 4 sezon. Całość dostępna jest POD TYM LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE: RÓŻOWY SUPERKSIĘŻYC JUŻ LADA MOMENT! KIEDY OBSERWOWAĆ NA NIEBIE NIESAMOWITE ZJAWISKO?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.