Michniewicz wyleci z reprezentacji?! Komunikat PZPN. „Na dzisiaj jest pozamiatane”

filar reprezentacji polski

Michniewicz wyleci z reprezentacji?! Dziś oficjalny komunikat w sprawie przyszłości selekcjonera reprezentacji Polski wydał Polski Związek Piłki Nożnej. Jeszcze wcześniej wszystko na Twitterze postanowił skomentować szef TVP Sport – Marek Szkolnikowski. W mediach społecznościowych napisał, że „na dzisiaj jest pozamiatane”. Przyszłość Czesława Michniewicza ma wyjaśnić się w najbliższych dniach.

Michniewicz wyleci z reprezentacji?! Komunikat PZPN – były rozmowy. Mocne słowa Marka Szkolnikowskiego z TVP Sport

Czarne chmury zawisły nad Czesławem Michniewiczem? Wiele wskazuje na to, że jego dni na posadzie selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej mogą dobiegać końca. Spekuluje się o tym już od kilku dni. Chodzi nie tylko o styl gry biało-czerwonych, ale też o aferę związaną z premią dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego od polskiego rządu.

Dziś w mediach społecznościowych pojawił się komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wynika z niego, że w siedzibie PZPN doszło do spotkania Czesława Michniewicza z prezesem Cezarym Kuleszą. Na Facebooku „Łączy nas Piłka” czytamy:

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie Prezesa PZPN Cezarego Kuleszy z selekcjonerem reprezentacji Polski Czesławem Michniewiczem.

Jak się okazuje, nie skorzystano ze specjalnej klauzuli. Mianowicie, umożliwiała ona jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. W takim wypadku przyszłość trenera jest nadal tematem rozmów:

Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. Jednocześnie PZPN informuje, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a Czesławem Michniewiczem jest tematem rozmów stron.

ZOBACZ TAKŻE: Alarm w Polsce! Ludzie dostają SMS-y „Zostań w domu, jeśli możesz”

Marek Szkolnikowski na Twitterze o selekcjonerze: „Z tego co słyszę to na dzisiaj jest pozamiatane”

Co ciekawe, jeszcze przed pojawieniem się oficjalnego komunikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej, głos w sprawie zabrał szef TVP Sport – Marek Szkolnikowski. Chodzi rzecz jasna o przyszłość Czesława Michniewicza na stanowisku trenera polskiej reprezentacji:

źródło: Facebook, Twitter, Łączy nas Piłka; foto: Facebook – Łączy nas Piłka

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.