Mężczyzna uwięziony na żurawiu podczas tornada w Nashville – 115 metrów nad ziemią [WIDEO]

mężczyzna uwięziony na wirażu

Mężczyzna uwięziony na żurawiu podczas tornada, które w ostatnich dniach nawiedziło Nashville w Stanach Zjednoczonych! W sieci pojawiło się przyprawiające o dreszcze nagranie, prezentujące operatora wysokiego dźwigu, który w momencie nadejścia tornada znajdował się aż 115 metrów nad ziemią. Wielu zachodzi w głowę, dlaczego pracujący na dźwigu nie otrzymał żadnych ostrzeżeń przed nadchodzącą burzą. Nagranie można zobaczyć poniżej!

Mężczyzna uwięziony na żurawiu podczas niedawnego tornada w Nashville. Niszczycielska siła pochłonęła wiele istnień

Nie milkną echa niedawnego tornada, które przeszło nad stanem Tennessee, a podczas którego mocno ucierpiało miasto Nashville. Jeszcze przed dwoma dniami początkowe szacunki mówiły o 25 ofiarach niszczycielskiej siły, ale już teraz wiadomo, że będzie ich jeszcze więcej. A to dlatego, że wiele osób uznano za zaginione. W istocie jednak istnieją marne szanse, że zaginieni zdołają wrócić do domów. Tym samym z impetem został zainaugurowany sezon tornad, który rozpoczyna się zwykle wraz z marcem. W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie, przestawiające operatora żurawia 115 metrów nad ziemią w maszynie, która na co dzień jest jego narzędziem pracy. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna akurat przebywał na dźwigu – zważywszy na porę oraz nadchodzącą burzę, może wydawać się to dziwne.

ZOBACZ TAKŻE: PIERWSZY PRZYPADEK KORONAWIRUSA W POLSCE! PACJENT LEŻY W SZPITALU W ZIELONEJ GÓRZE. MA 66 LAT, JEGO STAN JAK NA RAZIE JEST DOBRY. GDZIE SIĘ ZARAZIŁ?

Tornado w Nashville – mężczyzna uwięziony na żurawiu 115 metrów nad ziemią. Zobacz nagranie!

W sieci coraz większą popularność zyskuje krótkie nagranie z Nashville, które niedawno nawiedziło niszczycielskie tornado. Jak się okazało, pochodzi ono z wysokiego żurawia pracującego na budowie. Jego operator był uwięziony w kabinie dźwigu, gdy nieuchronnie zbliżał się do niego cyklon. Wielu zarzuca, że na wideo trudno dostrzec trąbę powietrzną – jednakże, wprawni obserwatorzy na pewno je zauważą. Film można zobaczyć poniżej:

W sieci pojawiło się także nagranie pokazujące omawiany dźwig z zupełnie innej perspektywy. Warto się z tym zaznajomić, aby poznać skalę problemu, z jaką przyszło się mierzyć wielu ludziom. Żurawie na poniższym materiale widać od 59 sekundy:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.