Matka Neymara rozstała się z 23-letnim modelem! Zaskakujący powód

matka neymara

Matka Neymara rozstała się z 23-letnim modelem! W ostatnim czasie cały Internet obiegły wieści o związku matki gwiazdy piłki nożnej z o wiele młodszym partnerem. Różnica wieku między kobietą a mężczyzną wynosi blisko 30 lat. Teraz okazuje się jednak, że budząca kontrowersje para nie przetrwała zbyt długo. Jeszcze bardziej zaskakujące są powody rzekomego zostania. Światowe media sportowe podają, że wybranek Nadine Golcanves – Tiago Ramos, miał romansować z innymi mężczyznami. Młodzieniec wyprowadził się z posiadłości partnerki i wrócił do domu swojej matki.

Matka Neymara rozstała się z 23-letni modelem! Zagraniczne media informują, co tak naprawdę mogło o tym zaważyć

Ten związek w ostatnim czasie stał się niezwykle medialny. Wszystko za sprawą matki znanego piłkarza, która zdjęcie z nowym kochankiem umieściła w portalu Instagram. Portale sportowe i plotkarskie natychmiast zapłonęły – okazało się bowiem, że Tiago Ramos, chłopak matki Neymara, ma zaledwie 23 lata. To sprawiało, że Nadine Golcanves była o niego starsza aż o niemal 30 lat. To jednak jej nie przeszkadzało. Całej nagonki starał się także unikać piłkarz, który wręcz wspierał zakochanych. Nie było to łatwe, gdyż zewsząd spływała na nich krytyka i złośliwa komentarze. Sielanka – o ile można tak to nazwać – nie trwała zbyt długo. Choć młodzieniec wprowadził się do domu swojej partnerki, nie pomieszkał tam zbyt długo. Związek miała zakończyć matka gwiazdora PSG. Co więcej, zagraniczne media dotarły do informacji, co mogło być tego powodem.

ZOBACZ TAKŻE: MOTOCYKLISTA POKAZAŁ KIEROWCY ŚRODKOWY PALEC – NIE MIAŁ JEDNAK POJĘCIA, Z KIM TAK NAPRAWDĘ ZADZIERA! SZALONA POGOŃ NICZYM Z FILMU AKCJI. ZOBACZ MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH NAGRANIE!

Młody wybranek matki gwiazdora PSG w przeszłości miał romans z mężczyznami

Powód, dla którego matka Neymara zerwała ze swoim partnerem, dla wielu osób może okazać się szokujący. Jak się okazało, poszło o przeszłość młodzieńca. Ten, zanim związał się z starszą kobietą, miał mieć romans z kilkoma mężczyznami. Jednym z nich miał być nawet… prywatny kucharz Neymara.

To przelało czarę goryczy. 23-letni opuścił posiadłość partnerki i… wrócił do własnej matki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Inexplicável ❤️

Post udostępniony przez Tiago Ramos (@tiagoramoss)

źródło: Instagram, Polsat Sport

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.