Marcinkiewicz zawalczy na gali celebrytów! Wiadomo kto będzie jego rywalem

marciniewicz zawalczy na gali

Marcinkiewicz zawalczy na gali celebrytów! Doskonale znany premier weźmie udział w gali sportów walki, która organizowana jest w celach charytatywnych. Jej pomysłodawcami są popularni bracia Collins. Już teraz wiadomo, że Kazimierz Marcinkiewicz zmierzy się z jednym z nich. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej. Co ciekawe, były premier trzyma fantastyczną formę. Nie brakuje chętnych, którzy już teraz deklarują, że z przyjemnością zobaczą go w akcji.

Marcinkiewicz zawalczy na gali celebrytów! Wiadomo kto będzie jego rywalem

W ostatnim czasie niebywale popularne stały się gale sportów walki, w których udział biorą celebryci. Tutaj wszystkim z pewnością na myśl przychodzi słynne FAME MMA. Warto jednak zaznaczyć, że powoli rodzą się zupełnie nowe, jednak oparte o ten sam schemat federacje. Za jedną z nich, która właśnie budzi się do życia, ma odpowiadać pewien słynny raper.

Wydaje się jednak, że gala sportów walki, którą już w czerwcu zmierzają zorganizować znani bracia Collins, ma wszystko co trzeba, aby przyćmić konkurencję. Jak się bowiem okazuje, w ringu zobaczymy tam byłego premiera i bardzo znaną personę ze świata polityki – Kazimierza Marcinkiewicza. Jego rywalem będzie natomiast Rafał Collins, czyli jeden z współtwórców całego wydarzenia. Walka odbędzie się w formule bokserskiej. Należy obowiązkowo dodać, że wszystko ma szczytny cel. Podczas eventu zbierane będą pieniądze na pomoc dla dzieci i rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Nad wszystkim czuwać będzie Fundacja Braci Collins.

ZOBACZ TAKŻE: PILNE – MORAWIECKI POTWIERDZA, BĘDZIE ŚCISŁY LOCKDOWN NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE! DECYZJA NA DNACH. ZNAMY WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW. SYTUACJA JEST DALEKA OD DOBREJ…

Na gali braci Collins wystąpi wiele innych bardzo głośnych nazwisk – także ze świata sportu

Walka jednego z braci Collins z Kazimierzem Marcinkiewiczem nie będzie jedynym bardzo interesującym zestawieniem podczas omawianej gali. Jak czytamy na facebookowym profilu Rafała Collinsa, podczas wydarzenia zobaczymy jeszcze między innymi następujące starcia:

  • Greg Collins vs Piotr „Świr” Świerczewski
  • Liber vs Romek Rybak
  • Mateusz Janusz vel Matt Meknife vs TBA
  • Marcin Wrzosek vs TBA
  • Joanna Jędrzejczyk vs TBA

Jak zatem widać, poza celebrytami, na gali nie zabraknie żywych legend polskiego MMA. Mowa tutaj rzecz jasna o Joannie Jędrzejczyk oraz Marcinie Wrzosku.

Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Już 2 czerwca w Champions Sports Bar Restaurant w Marriott Warsaw Hotel będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie….

Opublikowany przez Rafała Collinsa Piątek, 19 marca 2021

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.