Małpa na rowerze podejmuje próbę porwania dziecka w Indonezji! [WIDEO]

małpa na rowerze

Małpa na rowerze podejmuje próbę porwania dziecka w Indonezji! W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, prezentujące wręcz nieprawdopodobną sytuację. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, a wideo już teraz staje się niezwykle popularne. Wiele osób zachodzi też w głowę, jak do całej sytuacji mogło w ogóle dojść. Pojawiają się przeróżne hipotezy, które przedstawiamy poniżej. Zobaczyć można tam także wideo o którym mowa. Choć wszystko brzmi szokująco i mało realnie – wydarzyło się to naprawdę.

Małpa na rowerze podejmuje próbę porwania dziecka! Wszystko miało miejsce w Indonezji

Niekiedy pewne tytuły i sytuacje, które mają obrazować, wydają się po prostu absurdalne i niemożliwe. Prawdopodobnie tak jest i tym razem – z tym, że wszystko potwierdza wideo, o którym tak naprawdę mowa. Małpa na rowerze? Taki obrazek wielu osobom kojarzy się jedynie z cyrkiem. Małpa porywająca dziecko? To brzmi jak scenariusz komedii niezbyt wysokich lotów. Okazuje się jednak, że wszystko miało miejsce naprawdę. Małpa, nie dość, że przyjechała rowerem, to faktycznie podjęła próbę porwania dziecka. W ostatniej chwili jednak odpuściła, prawdopodobnie spłoszona przez ludzi. Skąd jednak wzięła rower? Dlaczego za swój cel obrała akurat bezbronne dziecko? Na początek radzimy zapoznać się z materiałem wideo!

ZOBACZ TAKŻE: SZERSZEŃ AZJATYCKI BUDZI SIĘ Z HIBERNACJI! ZABÓJCZO NIEBEZPIECZNY DLA LUDZI GATUNEK OWADÓW ZOSTAŁ ZAUWAŻONY NA NOWYM KONTYNENCIE. ICH WYSTĘPOWANIE STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ POWSZECHNE. CO GROZI W PRZYPADKU SPOTKANIU Z NAJWIĘKSZYM SZERSZENIEM NA ŚWIECIE?

Pojawiają się teorie spiskowe co do prawdziwości powyższego nagrania. Czy któraś z nich może być prawdziwa?

Wiele osób zastanawia się, czy to co stało się na nagraniu jest prawdziwe. Od razu pojawiły się domysły, że wszystko zostało ustawione. Pierwsza z teorii mówi o tym, że „porwanie” zostało zaaranżowane właśnie pod nagranie tego typu filmu. W niektórych krajach jest to często spotykana praktyka – w ten sposób zarabia się pieniądze dzięki wyświetleniom. Film ma wyglądać na realny, jednak tak naprawdę wszystko jest zaplanowane. Jako przykład mogą posłużyć nagrania z rzekomego ratowania uwięzionych w przeróżnych miejscach psów. Niejednokrotnie odkryto, że w wielu tego typu produkcjach, występował ten sam zwierzak.

Inna teoria zakłada, że małpa została specjalnie wytresowana. W państwach, gdzie małpy żyją na wolności, niekiedy dochodzi do kradzieży. Turystów okradają właśnie… małpy. Niektóre z nich rzekomo bywają szkolone, a później ich łupem mogą padać choćby kosztowne aparaty zwiedzających. Czy w tym wypadku było podobnie? Tego nie wie nikt. Niemniej jednak nagranie spotkało się z wielkim zainteresowaniem.