Makabra w Anglii! W ciężarówce odkryto 39 ciał

makabra w anglii

Makabra w Anglii – w ciężarówce znaleziono tam aż 39 ciał. Jedno należy do nastolatka, reszta to nieżyjące osoby dorosłe. Aresztowano już także kierowcę, który prowadził feralnego tira. Odkrycia dokonano w parku przemysłowym usytuowanym w hrabstwie Essex (południowo-wschodnia Anglia). 

Makabra w Anglii! W ciężarówce znaleziono zwłoki 39 osób, kierowca aresztowany

Przerażające wieści napływają z Anglii. Makabryczne znalezisko, jakiego dokonano w jednej z ciężarówek, przyprawia o dreszcze. Na terenie parku przemysłowego w hrabstwie Essex odkryto 39 ciał. 38 należy do osób dorosłych, jedno natomiast do nastolatka. Poruszony tym zdarzeniem jest nie tylko cały kraj, a cała Europa. Śledczy już teraz zabierają się za identyfikacje ofiar. Przyznają przy tym, że może to być bardzo czasochłonny proces. Aresztowano także kierowcę ciężarówki. Wielce prawdopodobnie, że usłyszy zarzut morderstwa. Ustalane są także przyczyny tragedii. Na ten moment do mediów wypływają jedynie szczątkowe informacje.

ZOBACZ TAKŻE: MURAL Z GRETĄ THUNBERG ZNISZCZONO W CIĄGU ZALEDWIE GODZINY!

Ciężarówka do Anglii miała przyjechać z Bułgarii

Ukazują się informacje mówiące o tym, że feralna ciężarówka pochodzi z Bułgarii, a do Anglii wjechała na granicy z Walią. Na oficjalne potwierdzenie tejże wiadomości należy jeszcze czekać.

Ciężarówka stacjonowała zaledwie 30 kilometrów od centrum Londynu. Pojawiają się także pogłoski, że ofiary mogły być uchodźcami próbującymi nielegalnie przedostać się do Wielkiej Brytanii. 

Kierowcą pojazdu w którym znaleziono 39 ciał jest 25-latek z Irlandii Północnej.

źródło zdjęcia: aljazeera.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.