„Magia Nagości. Polska”: Zoom TV odwołuje emisję programu!

Magia Nagości

14 maja miała odbyć się premiera kontrowersyjnego show Magia Nagości. Polska. Niespodziewanie Zoom TV odwołało emisję, nie podając nowego terminu premiery. Co więcej, produkcja poinformowała również o castingach do 2. edycji programu randkowego.

Magia Nagości. Polska odwołana

Kontrowersyjny program randkowy cieszy się ogromną popularności w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Danii i Wielkiej Brytanii. Biorą w nim udział osoby pragnące poznać osobę, z którą wybiorą się na spotkanie. Uczestnicy wybierają kandydatkę lub kandydata na randkę na podstawie… nagiego ciała. Chętni na spotkanie znajdują się w specjalnych kabinach. W każdym kolejnym etapie odsłaniane są inne części ich ciała. Uczestnicy pozują całkowicie bez ubrań i oceniani są jedynie przez wygląd.

Zaledwie kilka miesięcy temu do mediów dotarła informacja, że wiosną bieżącego roku rozpocznie się pierwszy sezon polskiej wersji programu. 14 maja miała odbyć się premiera Magii Nagości. Polska, jednak niespodziewanie kanał Zoom TV odwołał emisję. Ponadto nie poinformowano o nowym terminie rozpoczęcia programu.

Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br. – informuje zarząd Kino Polska TV.

ZOBACZ TAKŻE: WIEMY, KIM JEST PROWADZĄDZA PROGRAM MAGIA NAGOŚCI POLSKA

Pierwszy sezon polskiej wersji programu miał składać z dwunastu 45-minutowych odcinków. Czy rzeczywiście dojdzie do emisji show? Z informacji serwisu wirtualnemedia.pl wynika, że tak. Okazuje się bowiem, że trwają castingi do programu, jednak do 2. sezonu co sugeruje, że pierwszy rzeczywiście zostanie wyemitowany. Na ten moment nie podano jednak oficjalnej daty premiery.

Przypominamy również, że w castingu do Magii Nagości. Polska mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, niezależnie od koloru skóry, płci, orientacji seksualnej czy warunków fizycznych. Co ciekawe, zdjęcia do drugiego sezonu kontrowersyjnego show zaplanowano na lato 2021.

źródło: wirtualnemedia.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.