Ma największe usta na świecie – nagrania ukazujące ich wielkość podbijają sieć! [WIDEO]

Największe usta na świecie

Samantha Ramsdell udowadnia, że uśmiech od ucha do ucha naprawdę istnieje. Kobieta ma największe usta na świecie i w lipcu tego roku trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Trzeba przyznać, że rekordzistka świetnie wykorzystuje swoją popularność. Nagrania pokazujące jej wyjątkowy „dar” cieszą się ogromną popularnością w sieci. Koniecznie zobaczcie!

Największe usta na świecie

Samantha Ramsdell na co dzień mieszka w Norwalk w Connecticut. Amerykanka może pochwalić się największymi ustami świata, a tytuł ten potwierdzają wydarzenia z lipca 2021 roku. To właśnie wtedy Samantha oficjalnie została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako posiadaczka największych ust świata. Ich rozmiar jest naprawdę ogromny i liczy 6,52 cm wysokości i 10 cm szerokości.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W POCIĄGU – PASAŻERKA NA OCZACH WSZYSTKICH PRZEBIERAŁA SWOJE DZIECKO. NIE UWIERZYCIE, CO ZROBIŁA Z BRUDNĄ PIELUSZKĄ!

Jak się okazuje Samntha postanowiła wykorzystać swoje usta do rozwinięcia międzynarodowej kariery. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie śledzi ją ponad 119 tys. osób. Trzeba przyznać, że content, na który postawiła rekordzistka Guinnessa jest niezwykle oryginalny.

Kobieta publikuje bowiem w sieci nagrania, na których pokazuje jak je. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że stawia na burgery i ogromne kanapki, które usilnie próbuje wsadzić sobie do buzi. Sami zobaczcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Samantha Ramsdell (@samramsdell5)

Co więcej, Samantha i jej największe usta świata cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Nagrania rekordzistki mają dziesiątki tysięcy wyświetleń i spotykają się z pozytywnym odbiorem. Internauci zasypują gwiazdę mnóstwem miłych słów, a sama Samantha dostarcza swoim fanom coraz to nowe nagrania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Samantha Ramsdell (@samramsdell5)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Samantha Ramsdell (@samramsdell5)


źródło: instagram.com, papilot.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.