Kompromitacja w Milionerach! Banalne pytanie dla gwiazdy okazało się zbyt trudne

kompromitacja w milionerach

Kompromitacja w Milionerach! Banalne pytanie dla gwiazdy związanej ze sportem, okazało się zbyt trudne. Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że był to odcinek specjalny popularnego teleturnieju. Nagroda miała zostać przekazana na cele charytatywne, ale słynny angielski trener Harry Redknapp ze studia wyszedł z pustymi rękami. Jak wybrnął z zawstydzającej sytuacji? I czego dotyczyło pytanie, na które większość osób z pewnością znało odpowiedzieć?

Kompromitacja w Milionerach! Banalne pytanie dla gwiazdy okazało się zbyt trudne. Znaliście odpowiedź?

Takiej sytuacji w Milionerach jeszcze nie było! W zagranicznej edycji teleturnieju doszło do istnej kompromitacji z udziałem gwiazdy. Wszystko w odcinku specjalnym. Nagroda miała zostać przekazana na wybrane cele charytatywne. Problem jednak w tym, że takowej nie było, gdyż uczestnik odpadł już na samym początku. Kolokwialnie mówiąc – „wyłożył się” na banalnym pytaniu.

Gościem specjalnego odcinka popularnego programu był znany angielski trener piłkarski, Harry Redknapp. To właśnie dla niego zbyt trudne okazało się pytanie za tysiąc funtów. Portal sportowefakty.wp.pl przytacza pytanie, jakie zadał trenerowi prowadzący – brzmiało ono w sposób następujący:

„Kto zagrał weterana Wietnamu Johna Rambo w pięciu filmach akcji?”

Uczestnik miał do wyboru następujące odpowiedzi: A – Mel Gibson, B – Arnold Schawrzenegger, C – Bruce Willis, D – Sylvester Stallone. Jakiego wyboru dokonał Harry Redknapp?

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA Z NAJWIĘKSZYMI USTAMI NA ŚWIECIE PODBIJA INTERNET! NAGRANIE, NA KTÓRYCH POKAZUJE ICH MOŻLIWOŚCI, STAŁO SIĘ NIEPODWAŻALNYM HITEM [WIDEO]

Uczestnik wykorzystał do łatwego pytania koło ratunkowe, ale i tak nie zdołał poprawnie odpowiedzieć

Jak relacjonuje portal sportowefakty.wp.pl – angielski trener, nieco za namową prowadzącego, skorzystał z koła ratunkowego. Zdecydował, że odrzuci dwie błędne odpowiedzi, dzięki czemu do wyboru miał tylko opcje: Willis i Stallone. To jednak nie wystarczyło. Redknapp, który przyznał, że niezbyt orientuje się w zagadnieniach związanych z kinem, zaznaczył Willisa i przedwcześnie odpadł z programu.

I choć znany trener wyszedł z programu z pustymi rękami, udało mu się zachować twarz. Zadeklarował, że na wybrany wcześniej cel charytatywny, kwotę 5 tysięcy funtów wpłaci z własnej kieszeni. Tak czy inaczej, w programie nie pokazał się on z dobrej strony.

źródło: dailymail.co.uk, sportowefakty.wp.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.