Kurierzy UPS założyli profil, na którym pokazują najwierniejsze psy z ich zmian [zdjęcia]

Zdarzały się sytuacje, podczas których psy pilnujące domów, zaatakowały lub postraszyły listonosza czy kuriera. Dlatego niektórzy z nich boją się wejść na podwórko, bez wcześniejszego zamknięcia pupila. Jednak kurierzy UPS nie należą do tej grupy. Założyli konto, na którym pokazują najwierniejsze psy z ich zmian. Zobaczcie te chwytające za serce zdjęcia!

UPS firma

Takie inicjatywy szanujemy! Firma UPS to jedna z największych firm zajmujących się dostarczaniem przesyłek w ręce odbiorców. Ma charakter globalny, gdyż działa w ponad 200 krajach, w tym też w Polsce. Została założona w 1907 roku, kiedy kurierzy dostarczali przesyłki pieszo lub na rowerach. Aktualnie, posiada dwie centrale danych: jedną w Mahwah a drugą w Atlancie. Dlatego pozycja tej firmy jest na rynku bardzo wysoka.

Kurierzy UPS i psy na zmianie

Mało jest takich akcji, jednak cieszy nas fakt, że coraz częściej możemy liczyć na kreatywne pomysły. Praca nie zawsze musi się kojarzyć z obowiązkiem i niezadowoleniem. Dlatego można ją całkiem fajnie urozmaicić. Mianowicie, kurierzy UPS założyli profil w mediach społecznościowych: na Instagramie, Facebooku oraz Twitterze, gdzie można znaleźć sporo fotografii przedstawiających psy wraz z pracownikami firmy. Psiaki chętnie pozują do zdjęć, pomagają dostarczyć paczki lub robią sztuczki za małe smakołyki.

Chętni do pomocy

Pupile chętnie robią sobie zdjęcia z kurierami, dodatkowo są przy tym bardzo szczęśliwe. Można znaleźć tam przeróżne rasy psich przyjaciół, od tych groźne wyglądających, po małe, puszyste kulki. W związku z tym, bez względu na wielkość psa, wszystkie wydają się być przyjaźnie nastawione. Niektóre z nich wręcz czekają na nich przy drzwiach. Kiedy ich właściciel je otworzy, psy biegną do ulubionego kuriera!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Yeti likes when Dave comes to visit always gets a biscuit..💕 Windsor, Pa

Post udostępniony przez UPS Dogs (@upsdogs)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Introducing George of Whitefish, Montana.❤

Post udostępniony przez UPS Dogs (@upsdogs)

Psy UPS Instagram

Podsumowując, na Instagramie mają ponad 200 tysięcy psich fanów. Jednak najwięcej jest ich na Facebooku, bo aż 1,3 mln. Co ciekawe, nie tylko psy chcą się przywitać z kurierami. Na zdjęciach znajdziemy inne zwierzaki, które są chętne do przybicia piątki. Mianowicie, koty, sarny itp.

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.