Halle Bailey – nowa Mała Syrenka Disneya! [WIEK,FILMY]

Ostatnimi czasy cały świat obiegła wiadomość, kto wcieli się w tytułową rolę aranżacji filmowej, kultowej bajki. Halle Bailey to nowa Mała Syrenka. Oczywiście decyzja ta wywołała zamieszanie wśród widzów Disneya. Czego dotyczą głosy sprzeciwu po wybraniu młodej aktorki? Przeczytaj artykuł, a poznasz odpowiedź na to pytanie!

Halle Bailey kim jest?

Halle Bailey to 19-letnia piosenkarka, które próbuje również swoich sił w aktorstwie. Razem z siostrą założyły zespół Chloe x Halle. Początkowo zajmowały się coverowaniem utworów znanych wokalistów. Największą uwagę przykuło wykonanie jednej z piosenek Beyonce. Niedługo po tym rodzeństwo podpisało kontrakt z profesjonalną wytwórnią muzyczną. Co więcej młodsi widzowie mogą kojarzyć ją z filmu Ostatnie wakacje i serialu Grown-ish.

 

Nowa Mała Syrenka

Adaptacja popularnej bajki Disneya wywołuje duże zainteresowanie wśród widzów. Reżyserem filmu ma być Rob Marshall. Na swoim koncie ma już pracę przy hitach takich jak Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach i Mary Poppins Powraca. Według producentów usłyszymy tam piosenki z poprzedniej części, a także specjalnie skomponowane na potrzeby dopiero powstającej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chloe x halle (@chloexhalle)

Halle Bailey zagra Małą Syrenkę

Po wygranym castingu młoda aktorka poinformowała, że wcieli się w rolę Arielki na swoim profilu na Instagramie. Bezsprzecznie musiała być bardzo szczęśliwa, ponieważ zdjęcie opatrzyła podpisem, że marzenia się spełniają. Niestety nie wszyscy podzielają jej euforię. Bardzo szybko pojawiły się głosy, że odtwórczyni głównej roli w ogóle nie jest podobna do bajkowej postaci, którą ma zagrać. Internauci zarzucają producentom, że popełnili błąd bo osoba wcielająca się w tę rolę powinna mieć rude włosy i jasną karnację.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chloe x halle (@chloexhalle)

Halle Bailey Instagram

Dziewczyna swój profil prowadzi wspólnie z siostrą. Można znaleźć go pod nazwą @chloexhalle. Aktualnie obserwuje go aż 2 miliony osób! Zamieszczają tam zdjęcia z oficjalnych wyjść, ale także pokazują w jaki sposób spędzają swój wolny czas. A Wy myślicie, że Halle Bailey – nowa Mała Syrenka to odpowiedni wybór?