Kultura polskiego policjanta? Nagrano wybitnie chamskie zachowanie

kultura polskiego policjanta

Kultura polskiego policjanta? Nagrano wybitnie chamskie zachowanie. Wideo w sieci pojawiło się już w sierpniu, jednakże dopiero teraz zyskało większy rozgłos. Co ciekawe, rzeczony funkcjonariusz nie przedstawił się, a jedynie wymachiwał odznaką przed oczami. Trudno też stwierdzić, co tak naprawdę go rozsierdziło. Być może obca rejestracja kierującego? Bulwersujące wideo można zobaczyć niżej.

Kultura polskiego policjanta? „Burackie zachowanie”

Filmy z policjantami w rolach głównych, nadal cieszą się sporą popularnością w sieci. Internauci często tylko czyhają na jakiekolwiek błędy lub wpadki funkcjonariuszy. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że w ostatnim czasie wizerunek polskiej policji nieco się poprawił – a to choćby przez publikacje wzorowych akcji, które spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem społeczeństwa. Niestety, czasami w sieci nadal pojawiają się materiały, które nie przynoszą ogółowi służb dobrej sławy.

ZOBACZ TAKŻE: NOVAK DJOKOVIĆ NA WYKOPKACH! GWIAZDOR NIE ZAPOMINA O TYM SKĄD POCHODZI

O co chodziło krewkiemu policjantowi?

Wielu zastanawia się, o co tak właściwie chodziło policjantowi na poniższym filmie. Czy rzeczywiście widać tam jakiekolwiek celowe, nieodpowiednie zachowanie kierowcy pojazdu w którym znajduje się kamerka? Cóż, wydaje się, że każdy powinien ocenić to sam. A sposób w jaki funkcjonariusz prowadzi rozmowę z zatrzymanym – po prostu nie przystoi nikomu. Internauci są zbulwersowani. Co sądzicie o takiej postawie?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.