Któryś z nich zostanie prezydentem po Andrzeju Dudzie? Pojawiają się dwa nazwiska!

jeden z nich zostanie prezydentem

Któryś z nich zostanie prezydentem po Andrzeju Dudzie? Co ciekawe, w tym gronie pojawiły się już dwa nazwiska, które typuje jeden z byłych prezydentów! Mowa rzecz jasna o Aleksandrze Kwaśniewskim, który wskazał dwóch potencjalnych kandydatów na stanowisko, które niegdyś sam zajmował. Choć wybory odbędą się dopiero za 3 lata, internauci bardzo zainteresowali się tematem. Szczegóły poniżej.

Któryś z nich zostanie prezydentem po Andrzeju Dudzie? Pojawiają się dwa nazwiska!

Choć do kolejnych wyborów prezydenckich w Polsce jeszcze daleko, temat nieoczekiwanie stał się bardzo medialny już teraz. Wszystko za sprawą jednego z byłych prezydentów RP – Aleksandra Kwaśniewskiego. To właśnie on podzielił się swoją opinią na temat kolejnych wyborów, które czekają nas już w roku 2025. Stało się to podczas transmisji na żywo na Instagramie, którą zorganizowała jego córka, Aleksandra Kwaśniewska. Jak czytamy w o2.pl – córka byłego prezydenta co jakiś czas prowadzi transmisje na żywo w tymże serwisie, czasami zapraszając na nie właśnie swojego ojca. Tak było i tym razem. Co istotne – wszystko śledzi pokaźna ilość widzów, a w takich przypadkach jak ten omawiany, mogą oni zadawać pytania byłemu prezydentowi.

Jak się okazało, jedno z nich dotyczyło wyborów prezydenckich, które czekają nas już za 3 lata. Internauci poprosili o wytypowanie, kto w nich wystartuje. Odpowiedź Kwaśniewskiego raczej nie spowodowała trzęsienia ziemi. Podzielił się on z widzami swoimi dwoma typami na ewentualną kandydaturę. Wszystko przytacza o2.pl:

Ja myślę, że Trzaskowski by chętnie powtórzył to doświadczenie, tym bardziej że był bardzo blisko. Wydaje mi się, że Szymon Hołownia nie złożył broni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

ZOBACZ TAKŻE: TO SIĘ WŁAŚNIE DZIEJE W KOREI PÓŁNOCNEJ! ŚWIAT W SZOKU, WSZYSCY PRZYGLĄDAJĄ SIĘ ROZWOJOWI SYTUACJI

 „Na razie jak mówimy o kandydatach, to mówimy o zbiorze ludzi, których bardzo dobrze znamy”

Aleksander Kwaśniewski zauważył w transmisji na żywo, że jak na razie nie pojawiła się żadna nowa twarz, którą mógłby w tej chwili umieścić w zbiorze potencjalnych kandydatów na prezydencki stołek:

Być może znajdzie się ktoś, kto będzie umiał przekonująco mówić o kwestiach klimatu, niezbędnych działaniach w tym kierunku, znajdzie wspólny język z młodymi wyborcami. Być może, ale na razie jak mówimy o kandydatach, to mówimy o zbiorze ludzi, których bardzo dobrze znamy.

źródło: o2.pl, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.