Ks. Woźnicki awanturuje się z policją – na rozprawie sądowej wyganiał złe moce! [WIDEO]

Ks. Woźnicki wygania złe moce w sądzie

Kontrowersji związanych z duchownym ciąg dalszy. W Poznaniu rozpoczął się proces wobec Ks. Michała Woźnickiego. Suspendowany kapłan ponownie zjawił się w sądzie, jednak i tym razem nie obyło się bez awantur. Policja zmuszona była użyć siły. Żeby tego było mało, ksiądz na sali rozpraw postanowił… wygonić złe moce. Zobaczcie nagranie!

Ks. Woźnicki znowu szokuje

Ks. Michał Woźnicki nie daje o sobie zapomnieć. Duchowny zyskał popularność pod koniec ubiegłego roku, kiedy mimo panujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wciąż odprawiał nabożeństwa. Brak posłuszeństwa wobec funkcjonariuszy policji zakończyło się zatrzymaniem. Warto również wspomnieć, że w 2018 roku został on wydalony z Towarzystwa Salezjańskiego, a ponadto mimo zakazu wciąż odprawiał msze. Warto również wspomnieć o kontrowersyjnych kazaniach księdza, podczas których drwił z gwiazd polskiej sceny muzycznej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ. Co więcej, kanał księdza na YouTubie zablokowano z powodu mowy nienawiści.

ZOBACZ TAKŻE: POLICJANCI WYNIEŚLI KSIĘDZA WOŹNICKIEGO W TRAKCIE TRWANIA NABOŻEŃSTWA – ŁAMAŁ OBOSTRZENIA! [WIDEO]

Ks. Woźnicki awanturuje się z policją i wygania złe moce

W Poznaniu rozpoczął się proces sądowy dotyczący Ks. Michała Woźnickiego, który nie stosował się do poleceń policjantów, wielokrotnie ich obrażał, a także nie zważał na obowiązujące obostrzenia. W sądzie miał zeznawać już dwa tygodnie temu, jednak z powodu braku maseczki oraz awantur został wyrzucony.

Ks. Michał Woźnicki wczoraj ponownie zjawił się w sądzie i po raz kolejny nie obyło się bez kłótni. Suspendowany duchowny nie chciał okazać dowodu tożsamości, a ponadto nie miał na sobie maseczki. Żeby tego było mało, nazwał policjantkę… „zaszmatowanym zbrodniarzem”. W związku z zaistniałą sytuacja policja po raz kolejny musiała zastosować siłę. Ponadto ksiądz po zjawieniu się na sali rozpraw postanowił wygonić złe moce, ponieważ jak twierdził, znajdowały się tam znaki masońskie. Usilnie również prosił, aby zwracano się do niego per ksiądz.
Nagranie przedstawiające szokujące zachowanie ks. Woźnickiego możecie zobaczyć poniżej:
.

źródło: YouTube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.