Krzysztof Jackowski o ciele Iwony Wieczorek. Porażające słowa wizji

krzysztof jackowski o ciele iwony wieczorek

Krzysztof Jackowski o ciele Iwony Wieczorek. Najpopularniejszy polski jasnowidz jeszcze raz odniósł się do jednego z najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju po tym, jak zapytali go o to dziennikarze Super Expressu. Gdy wydawało się, że Jackowski nieco ich zbywa – nagle powiedział coś, czego w sprawie zaginionej jeszcze nikt nie przyznał. Chodzi o ciało Iwony Wieczorek. Porażające słowa wizji przeczytacie poniżej.

Krzysztof Jackowski o ciele Iwony Wieczorek. Porażające słowa wizji, tego się nikt nie spodziewał

Po raz kolejny powraca temat zaginięcia Iwony Wieczorek. Tym razem dzieje się to w kontekście najsłynniejszego polskiego jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. To właśnie on w przeszłości już niejednokrotnie poruszał ten jakże medialny temat. Jak doskonale wiadomo, zaginionej nadal nie odnaleziono. Sprawa budzi jednak wiele wątpliwości i kontrowersji.

Po latach dziennikarze Super Expressu postanowili znów zapytać o sprawę jasnowidza Jackowskiego. I choć początkowa wypowiedź pytanego sprawiała wrażenie, że ten nie udzieli żadnych konkretów i jest dość zmęczony tematem – później stało się coś nieoczekiwanego. Wypowiedź Jackowskiego dla Super Expressu na łamach swojego portalu przytacza o2.pl. Początkowo mówił on:

W mojej głowie jest to dawno zamknięta sprawa. Ostatnią osobą, z którą rozmawiałem o Iwonie Wieczorek, tak na poważnie, był pan redaktor Szostak, który na krótko przed śmiercią napisał książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Potem nagle zmarł.

Chwilę później jasnowidz dodał:

Nie chcę do tej sprawy wracać. Ja ją w sobie zamknąłem. Wiele lat temu doszło do konfrontacji między mną a kimś. Wtedy dużo wskazywało na to, że z tą sprawą może mieć wspólnego jakiś człowiek

ZOBACZ TAKŻE: Takiego armagedonu nie było od 10 lat. Zacznie się już 11 grudnia?

„Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć”

Gdy dziennikarzom wydawało się, że już nic interesującego nie dowiedzą się od Krzysztofa Jackowskiego – ten powiedział o ciele Iwony Wieczorek. Tego w zasadzie nikt się nie spodziewał. Stwierdził on bowiem, że ciało Iwony Wieczorek może już nie istnieć. W o2.pl czytamy:

Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć. I jeżeli ktoś chce wyjaśnić sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek pod względem znalezienia ciała, to chyba jest to już w tej chwili nierealne.

źródło: o2.pl, Super Express; foto: zrzut ekranu YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.