Koparka przygniotła mężczyznę – dramat pod Warszawą

koparka przygniotła mężczyznę

Dramat pod Warszawą – koparka przygniotła mężczyznę. Ciężki sprzęt przewrócił się na bok. W środku uwięziony był operator maszyny. Przybyła na miejsce pomoc bardzo długo walczyła o to, aby się do niego dostać. Gdy to w końcu się udało, mężczyzna niestety już nie żył. Przeprowadzona ma zostać sekcja zwłok. 

Koparka przygniotła mężczyznę, śmierć na miejscu. Dramat pod Warszawą

O fatalnym w skutkach wypadku podczas prac budowlanych donosi portal tvn24.pl. W Regułach pod Warszawą około godziny 11:40 doszło do zdarzenia z udziałem koparki. Całe zajście miało miejsce przy ulicy Topolowej. Właśnie tam, maszyna przewróciła się na bok, przygniatając przy tym jej operatora. Reporterzy TVN ustalili, że przewrócony sprzęt miał przenosić kruszywo do rozdrabniarki. Gdy jeszcze trwały pracę nad podniesieniem ciężkiego sprzętu celem dostania się do znajdującego się tam mężczyzny, wielu wierzyło że uda mu się przeżyć. Niestety, gdy ratownicy w końcu się do niego dostali, musieli stwierdzić jego zgon.

ZOBACZ TAKŻE: MARSZ RÓWNOŚCI W LUBLINIE ODWOŁANY!

Całą sprawę zbada prokuratura

Akcja ratunkowa nie należała do najłatwiejszych, a wszystko ze względu na potężne gabaryty urządzenia, które uległo wypadkowi. Maszynę postawić trzeba było specjalnymi podnośnikami. Do tego teren zabezpieczali policjanci i strażacy. Na możliwość wejścia do akcji oczekiwał także zespół pogotowia.

Na miejsce przybył także prokurator. Okazało się, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok mężczyzny. Śledztwo natomiast wyjaśni, co było przyczyną tak fatalnego w skutkach zdarzania. 

źródło zdjęcia: agrofun.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.