Koniec noszenia maseczek jeszcze w marcu?! Zaskakujące doniesienia!

fatalne doniesienia

Koniec noszenia maseczek jeszcze w marcu?! Zaskakujące doniesienia pojawiły się dziś w przestrzeni medialnej. Mianowicie okazuje się, że obowiązek noszenia maseczek w Polsce może zostać zniesiony jeszcze szybciej, niż początkowo zakładano. Najpierw mówiono, że nastąpi to najprędzej w kwietniu. Teraz natomiast okazuje się, że to dosłownie kwestia kilku dni. Do takich ustaleń mieli dotrzeć dziennikarze Interii. Kiedy dokładnie ich zdaniem rząd oficjalnie zniesie jedno z ostatnich obostrzeń?

Koniec noszenia maseczek jeszcze w marcu?! Zaskakujące doniesienia i ustalenia dziennikarzy!

Zaskakujące doniesienia i ustalenia dziennikarzy pojawiły się dziś w mediach! Chodzi o zniesienie zakazu noszenia maseczek, o którym mówi się już zresztą od jakiegoś czasu. Mianowicie, jeszcze niedawno pojawiały się informacje, jakoby ten zakaz – z wyraźną rekomendacją ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego – miał zostać zniesiony już nawet w kwietniu. Teraz pojawiają się jednak jeszcze świeższe wiadomości. Portal money.pl podaje, jakoby dziennikarze Interii mieli ustalić, że nakaz noszenia maseczek zniknie jeszcze w tym miesiącu. Co więcej – to jedynie kwestia kilku dni. Dziennikarze wskazują nawet konkretny termin, kiedy obostrzenie przestanie obowiązywać. Ich zdaniem stanie się tak już 28 marca, a więc w nadchodzący poniedziałek.

W serwisie money.pl czytamy ponadto, że Piotr Müller – rzecznik rządu – zapowiedział już wcześniej, iż decyzja dotycząca zniesienia obowiązku zasłaniania twarzy i ust jest podjęta, a jedyna pozostała kwestia to data, kiedy nowe przepisy rzeczywiście wejdą w życie.

ZOBACZ TAKŻE: TEN KRAJ BĘDZIE KOLEJNY PO UKRAINIE?! NATO ZABIERA GŁOS W SPRAWIE SPEKULACJI NA TEMAT EWENTUALNEJ KOLEJNEJ INWAZJI ROSJAN!

Rzecznik rządu Piotr Müller: „Myślę, że ta rekomendacja zaraz wejdzie w życie”

Wszystko wskazuje na to, że rząd już lada moment ogłosi oficjalnie, iż obowiązek zakrywania ust i nosa między innymi w sklepach, zostanie zniesiony już 28 marca. Głos w tej sprawie na antenie Radiowej Trójki zabrał rzecznik rządu, Piotr Müller. Jego wypowiedź przytacza money.pl:

Myślę, że ta rekomendacja zaraz wejdzie w życie. Decyzje kierunkowe właściwie są przyjęte, została kwestia zatwierdzenie terminu.

źródło: money.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.