Kolejne mocne nagranie z pielgrzymki. Ksiądz wpadł w szał, bo kobieta zaproponowała mu kawę [WIDEO]

kolejne mocne nagranie

Kolejna mocne nagranie z pielgrzymki! W roli głównej znów wystąpił ksiądz, o którym bardzo głośno było przed kilkoma dniami. Wtedy ks. Michał Woźnicki obruszył się o to, że wierni nie ustąpili mu pierwszeństwa przy korzystaniu z toalety. Tym razem powód był jeszcze bardziej kuriozalny. Duchowny wpadł w szał po tym, gdy starsza kobieta zaproponowała mu kawę. Ostatecznie jedną z kobiet kapłan nazwał nawet „durną babą”. Wszystko zostało nagrane i opublikowane w sieci. Materiał wideo znajdziecie poniżej.

Kolejne mocne nagranie z pielgrzymki w Polsce. Ksiądz wpadł w szał, bo kobieta zaproponowała mu kawę – zobaczcie nagranie! [WIDEO]

Nie minęło wiele czasu, a w sieci krąży już kolejne nagranie z pielgrzymki do Gietrzwałdu z księdzem Michałem Woźnickim w roli głównej. Podczas pieszej wędrówki pielgrzymów zdążyło już dojść do jednego skandalicznego wydarzenia. Mianowicie, w sieci opublikowano nagranie z wściekłym ks. Michałem Woźnickim. Wszystko przez to, że wierni nie ustąpili mu pierwszeństwa przy korzystaniu z toalety. Duchowny mówił wtedy, że ksiądz powinien tam zawsze wchodzić pierwszy, nawet przed schorowaną staruszką – gdyż to nie powinna być wymówka. Ponadto kapłan nazwał pielgrzymów między innymi „hołotą”. Spotkało się to z wielkim oburzeniem internatów.

Jak się jednak okazuje, nie był to koniec popisów księdza podczas pielgrzymki do Gietrzwałdu. Teraz głośno jest o nagraniu, w którym kapłan reaguje na propozycję napicia się kawy. Mająca dobre intencje kobieta została przez kapłana potraktowana w bardzo nieładny sposób. Na początek ks. Michał Woźnicki wypalił:

Cisza jest święta. Pan Bóg mówi do nas w ciszy. Pierwsze słowa chce do nas powiedzieć i to na pewno nie jest słowo kawa czy herbata.

Później było już jednak tylko gorzej. Wszystko przez to, że – jak podaje o2.pl – w obronie kobiety stanęła jej córka, co bardzo nie spodobało się kapłanowi. Ten nazwał swoją oponentkę „durną babą”. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: „Parawaning” nad Bałtykiem wszedł na nowy poziom. To wymyślili plażowicze! [FOTO]

„W tej chwili powinna pani zdjąć buty i nie boso, ale na kolanach iść”

Jak słychać na powyższym materiale, ksiądz nie szczędził przykrych i mocnych słów w kierunku pielgrzymów:

Zabierać mamę i wracać do domu, albo swoją pielgrzymkę prowadzić. W tej chwili powinna pani zdjąć buty i nie boso, ale na kolanach iść do końca miejsca, gdzie idziemy.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.