Kobieta zdemolowała pojazd, uciekając po kolizji [WIDEO]

kobieta zdemolowała pojazd

Kobieta zdemolowała pojazd, uciekając po kolizji którą wcześniej spowodowała! Wszystko miejsce miało w Stanach Zjednoczonych na południu stanu Kalifornia. Sprawczynię wypadku próbował jeszcze powstrzymać świadek zdarzenia. Zdeterminowana kierująca nie dała jednak za wygraną, poważnie uszkadzając przy tym swój pojazd. Sytuację zarejestrowano na wideo, a poniżej można zobaczyć to bardzo interesujące nagranie.

Kobieta zdemolowała pojazd – uciekała po kolizji, którą wcześniej spowodowała

To miało być zwyczajne obywatelskie zatrzymanie. Nagrywający całe zdarzenie, ruszył w pościg za kobietą, która chwilę wcześniej była sprawczynią kolizji. Ta jednakże, jak gdyby nigdy nic, oddaliła się z miejsca zdarzenia. Tym sposobem chciała uciec od odpowiedzialności. Nie zatroszczyła się o los osób, które w wyniku jej nonszalanckiej jazdy mogły odnieść poważne obrażenia. Świadek zdarzenia dopadł uciekinierkę na stacji benzynowej. Zastawił jej pojazd w ten sposób, żeby ta nie miała możliwości wyjazdu przed przybyciem policji. To co działo się później, przechodzi ludzkie pojęcie.

ZOBACZ TAKŻE: POBIŁ KIEROWCĘ, BO TEN ZAJECHAŁ MU DROGĘ. NIE WIEDZIAŁ, ŻE W POJEŹDZIE OBOK SIEDZĄ FUNKCJONARIUSZE. TERAZ MOŻE MIEĆ POWAŻNE KŁOPOTY

Zachowanie kobiety poraża – zobacz nagranie

W całej sytuacji, największą uwagę zwraca wideo opublikowane tuż po całym zajściu. Przedstawia ono moment, kiedy świadek postanowił zablokować sprawczyni wypadku drogę ucieczki. Wtedy do akcji wkracza sama zainteresowana. Robi ona wszystko, aby oddalić się z miejsca zdarzenia i nie spotkać się z odpowiedzialnością za swoje czyny.

Internauci mimo wszystko nie kryją rozbawienia – wszystko właśnie ze względu na zachowanie kobiety na filmie. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.