Kierowca tira w Zgorzelcu ledwo stał na nogach – prawie dwa promile [WIDEO]

kierowca tira w zgorzelcu

Kierowca tira w Zgorzelcu ledwo stał na nogach! Jak się okazało, przypuszczenia świadków były trafne – 65-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W sieci pojawiło się dwa zatrważające nagrania z miejsca zdarzenia. Zarówno na jednym, jak i na drugim, widać, że mężczyzna absolutnie nie był w stanie prowadzić ciężkiego kolosa. Mimo to zasiadł za kółkiem i zjechał z parkingu, co sprawiło, że tir utknął w miejscu. Szczegóły i nagranie prezentujemy poniżej.

Kierowca tira w Zgorzelcu ledwo stał na nogach! Blisko dwa promile alkoholu u 65-latka

Z pewnością nie takie miało wyglądać zakończenie kursu pewnego kierowcy ciężarówki z Radomia. Nie wiadomo jak, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo gdzie – ale kierujący tirem musiał spożyć pokaźną ilość alkoholu. Początkowo wskazywało na to jedynie zachowanie mężczyzny, a później wszystko potwierdził alkomat.

Wszystko działo się w minioną sobotę na pewnej stacji paliw w Zgorzelcu. Dziwne zachowanie kierowcy zauważyli świadkowie, którzy niezwłocznie o wszystkim powiadomili policję. Trzeba przyznać, że to postawa godna pochwały – trudno bowiem wyobrazić sobie bezpieczne podróżowanie wielką ciężarówką w takim stanie. Dowodem na tę tezę może być to, co stało się chwilę później. Pijany kierowca próbował odjechać, a swoją eskapadę po kilku sekundach zakończył w rowie – zjechał bowiem ze skarpy tuż przy parkingu na stacji paliw.

ZOBACZ TAKŻE: BARSZCZ SOSNOWSKI ZNÓW W POLSCE – ROŚLINA JEST BARDZO GROŹNA DLA LUDZI! ZOBACZ Z CZYM WIĄŻE SIĘ SPOTKANIE BARSZCZU SOSNOWSKIEGO, ORAZ JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWAĆ, GDY GO ZAUWAŻYMY

Pijany kierowca tira w Zgorzelcu – w sieci pojawiły się mocne nagrania świadków!

W sieci bardzo szybko pojawiły się nagrania z miejsca zdarzenia, które opublikowali świadkowie. Jak donosi portal zgorzelec.info, tamtejsza KPP potwierdziła, że kierowca tira był pod znacznym wpływem alkoholu. Pierwsze badanie wykazało niemal 2 promile alkoholu w organizmie zatrzymanego. Cała sprawa swój finał będzie mieć w sądzie.

Poniżej można zobaczyć natomiast dość mocne nagranie z miejsca zdarzenia – oprócz tego, co działo się w otoczeniu ciężarówki nietrzeźwego kierowcy, uwagę zwracają reakcję świadków. Ci nie pozostali obojętni na to co widzą. Dzięki temu być może udało się zapobiec jeszcze większej tragedii.

UWAGA – nagranie zawiera wulgaryzmy.

źródło: zgorzelec.info, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.