Kiedy i jak umrze Putin? Znany jasnowidz nie ma wątpliwości!

kiedy i jak umrze putin

Kiedy i jak umrze Putin? Znany jasnowidz nie ma żadnych wątpliwości! Władimir Putin jest obecnie wrogiem publicznym numer jeden niemal na całym świecie. To w głównej mierze on stoi za brutalną i bezsensowną wojną na Ukrainie, w której zginęło i nadal ginie wielu niewinnych ludzi. W przestrzeni medialnej co rusz pojawiają się jednak wieści o pogarszającym się stanie zdrowia rosyjskiego dyktatora. Teraz głos w sprawie przyszłości Putina zabrał najpopularniejszy polski jasnowidz – Krzysztof Jackowski. Czy koniec Rosjanina nadejdzie już w najbliższym czasie? Niestety, nie ma tutaj dobrych wieści…

Kiedy i jak umrze Putin? Znany jasnowidz nie ma wątpliwości – Krzysztof Jackowski zabrał głos w tej sprawie

Cały świat z uwagą przysłuchuje się wydarzeniom z Ukrainy. Niestety, bezsensowna i brutalna wojna wywołana przez Władimira Putina trwa nadal i giną w niej niewinni ludzie. Dla wielu osób Rosjanin stał się wrogiem publicznym numer jeden. Sporo z nich szansę na zakończenie rosyjskiej agresji widzi jedynie w śmierci dyktatora. W ostatnim czasie pojawia się sporo doniesień medialnych o jego potencjalnych, poważnych problemach zdrowotnych. Teraz głos w tej sprawie zabrał także najpopularniejszy jasnowidz z Polski.

Jak czytamy w o2.pl – Krzysztofa Jackowskiego o przyszłość Władimira Putina zapytali dziennikarze Super Expressu. Jasnowidz podtrzymał swoje słowa sprzed kilku lat, gdy mówił o tym, że Putin umrze gdzieś w górach. Można się domyślać, że chodzi o jakąś kryjówkę Rosjanina. Jak jednak zaznaczył, nie dojdzie do tego zbyt prędko, a już na pewno nie w nadchodzącym roku. W o2.pl czytamy wypowiedź Jackowskiego:

Byłem już wcześniej pytany o los Putina. Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsce w nadchodzącym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Zacznie się już w nocy z wtorku na środę. Złe wieści dla Polaków

„Niestety, Putin jeszcze nie umrze”

Krzysztof Jackowski jest przekonany, że Władimir Putin jeszcze nie umrze. W związku z tym nadal ma trwać całe zło, które wyrządzane jest niewinnym osobom właśnie za sprawą Rosjanina. Jasnowidz wszystko podsumował w następujący sposób:

Niestety, Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa się nie uspokoi.

źródło: Super Express, o2.pl; foto: zrzut ekranu YouTube, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.