KFC i Cheetos łączą siły! Nowy burger Cheetos Sandwich!

KFC i Cheetos jako jedność? To marzenie wielu fanów obu marek, w końcu staje się faktem! W USA do menu wchodzi nowa kanapka, która będzie zawierała popularne serowe chrupki od Cheetos! Czy okaże się hitem? Jedno jest pewne – ogromny medialny szum, który wywołuje nowe danie, z pewnością przyniesie zyski oby korporacjom. Zobacz nową propozycję amerykańskiego Fast Fooda!

KFC i Cheetos

Zarówno markę KFC jak i Cheetos zna każdy – przede wszystkim w Ameryce. Te dwie kultowe firmy postanowiły w końcu połączyć siły i stworzyć coś, co zaskoczy fanów tak samo jednych, jak i drugich. Tym samym postawiono rzecz jasna na kanapkę, która ma skraść serca ludzi kochających przekąski i fast foody.

Cheetos Sandwich

Najnowszy specjał amerykańskiego giganta w branży burgerów i przysmaków z kurczaka, nosi nazwę Cheetos Sandwich. Na sama myśl w ustach pobudza się produkcja śliny. Co więcej – chrupkami, które zostaną wykorzystane do nowej kanapki KFC, są serowe Cheetosy. Wyróżniają się one przede wszystkim zapachem, który być może nie jest zbyt przyjemny, ale charakterystyczny. Poza tym, według wielu świetnie smakują.

To może być wakacyjny strzał w dziesiątkę. Nowa, bardzo ciekawa i innowacyjna kombinacja już teraz bije rekordy popularności, a klienci – kolokwialnie mówiąc – zabijają się o nowy specjał. 

Jak prezentuje się nowa kanapka KFC?

Kanapka w gruncie rzeczy ma bardzo prosty skład – mianowicie, rzecz jasna bułka, kurczak, sos a także serowe Cheetosy. Ze Stanów Zjednoczonych dochodzą głosy, jakoby fani szybkiego jedzenia mieli być zachwyceni danym połączeniem. Wszystkiego dopełnia gęsty sos majonezowy.

Kanapka nie jest powszechna, a dostać można ją jedynie w wybranych restauracjach. Kwestią czasu jest jednak, aż jej dystrybucja poszerzy swoją skalę. Na ten moment jest dostępna jedynie w trzech stanach: Wirginia, Karolina Północna oraz Georgia. Generalnie rzecz ujmując, pomysł jest inspiracją ze szkolnych stołówek, gdzie pośród uczniów bardzo popularne są bułki właśnie z chrupkami lub chipsami. To pokazuje, jak wielkim sukcesem powinna być kanapka Cheetos Sandwich.

źródło zdjęć: geek.com, chewboom.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.